Pomozte mi prosim

Príspevok v téme: Pomozte mi prosim
Pomocpomoc

Prosim vas pomozte mi, zalozila som tu uz x prispevkov, ale tento je akutny. Nechcem zit a myslim to naozaj vazne, udrzujem sa tu len kvoli rodicom. Som nezamestnana, bez kamaratov, kamaratiek, som cerstvo po rozchode, ktory som inicovala ja, lebo som sluzila len ako mop, ale nezvladam tuto situaciu. A zamestnat sa? Neviem si predstavit ani niekam ist, nezvladla by som robit. Nonstop placem ak si nedam dve silne tabletky, v noci nespavam, cele dni chodim len ako matoha po meste, aby ma to zachranila a aby som si nic nespravila. Modlim sa vkusez chodim na cintorin a do kostola, prosim Boha o silu, ale toto je silnejsie ako ja. Objednala som sa psychiatrovi, ale az o dva tyzdne, dovtedy je tak daleko a myslim, ze ani ten mi nepomoze a ze to budu len vyhodene peniaze. Nechcela som brat nikdy nic, ale nejde to bez nich. Neviem sa vzchopit, skusala som to milionkrat, teraz som uuplne na tom najhorsie, len chudnem, nemozem nic jest a chcem len odist z tohto sveta a ani to nemozem, pritom by to bolo pre mna vykupenie. Tuzila som len po laske a ak sa zamilujem, tak velmi hlboko a nechapem ako niekto mavne rukou a ide dalej, mam tie najhorsie predstavy a zabijam sa zaziva. Nemam nikoho na koho sa obratit. Rodicia su zo mna zufali a ublizuje im to velmi, ale nevedia mi pomoct. Co mam robit pane boze, co? Prosim nic ironicke ani negativne, lebo mne teraz naozaj staci minimum a nevaham, tak som na tom zle. Neviem sa s tym zmierit s neviem ist dalej. Aj predtym som zazila rozchody, no nikdy to nebolo taketo a kedze mam 30 rokov, som na tom milionkrat horsie aj ked vidim vsade babatka, rodinky a ja im nechcem zavidiet, ale boli ma ako som na tom ja. Poviem si, tak mi treba, sama si za to mozem a len ja trpim, ale je to strasne silne.

Lollka

Radca ty ju nezivis tak si do nej hubu neutieraj. Jak mozes o psychicky chorom cloveku napisat ze je parazit? Ked ma niekto leukemiu a aj roky nemoze pracovat tak je parazit co sa ma nad sebou zamysliet? Choroba si nevybera ale ta fyzicka je daleko lepsia ako psychicka, pri fyzickej ta vsetci lutuju a snazia sa ti pomahat pricom pri psychickej by ta mnohi najradsej zabili aby si nevyzieral spolocnost. Ty sa len modli aby si ty alebo tvoje deti nedostali nejaku psychicku chorobu potom pocitis aki su ludia svine.

Radca432

Neber to v zlom, ale uvedomujes si, ze na to, aby si ty mala kde byvat a co jest, tak musia ini ludia chodit do prace? Asi si nikde nepracovala ani ked si bola s tvojim priatelom alebo si mala iba nejake kratke zamestnania, ze? Zamysli sa nad sebou, ze si vlastne parazit a mala by si sa zacat o seba zacat starat. Priatelovi sa necuduj, ze ta opustil, kto by chcel taku neschopnu zenu? Aka buducnost by ho s nou cakala? Cely zivot niekoho zivit nie je ziadna sranda a este sa bat, ze ked sa mi nieco stane, tak kto nam pomoze. Ty si ho asi ani skutocne nemilovala, bola si rada, ze sa o teba stara a teraz, ked to pominulo, tak ho preklinas. Bud schopna, sebestacna a zivot sa ti ihned otoci o 180 stupnov...

Lion4545

Na chodenie do kostola, modlenie sa a chodenie po cintorinoch sa vyser, je to nahovno a nanic, ved sama vidis :D kup si poriadny subwoofer a vypeckuj to ta nakopne, ver mi.

witchcraft

teraz az čítam čo slečna píše, že stále chodí po cintoroch a kostoloch...pracovat odmieta...takže komplet vymyty mozog a silna manipulácia od rovnako zmagorenych rodičov ...

witchcraft

a inak ziadny vážnejší problém nemáš?
sorry prides mi ako ďaľšie znudene rozmaznané decko ktoré ak nemá niečo čo mu je celkovo po voly, tak má takéto akoze záchvaty a že 30 ročná !?!? rodičia ťa živia a celé ti to trpia ? či si ešte len teraz vyliezla z jaskyne a život vonku nieje ten, na aký si bola zvyknutá...njn realita...

veľa ľudí je len pohodlných nie chorých, objednajú sa ku psych. a keď budú do seba drbať oblbovaky myslia si že ich problemy zmiznú a nechce sa im pohnúť ani prstom aby na sebe pracovali a len skucia a sťažujú si..škoda slov

naty_gresova

A prečo s tým radšej niečo nerobíš? Prečo sa nesnažíš zamestnať sa a nájsť si kamarátov, pre ktorých budeš žiť a s ktorými ti bude lepšie??

liviamoja

Zájdi zatiaľ k OL,ten Ti môže aj injekčne aplikovať niečo na skľudnenie,upokojenie. Je to veľmi ťažké,ale skús relaxovať,počúvať upokojujúcu hudbu,dostatok spánku aj keď s pomocou hypnotík,aby si nemyslela na problém,skús to,veľa šťastia a skoré uzdravenie.

Pomocpomoc

Ked mam pravdu povedat, najviac ma zabija myslienka, ze on je vysmiaty a vie balit dalsie zeny cely vysmiaty a nanovo. Po 6 rokoch. A najviac teda co zle prezivam je intimny vztah, ja toto beriem asi az prehnane vazne a nedokazem si predstavit, aby spal s inou ako ani ja s inym. Pri tejto myslienke ma velmi napina a toto z toho najviac neviem predychat. Som cudna, no toto mi robi zo vsetkeho zle najviac.

jjoe

Vydrž, kým pôjdeš k psychiatrovi, bez liekov sa asi nepohneš. Skús ešte nejaké čaje na ukľudnenie. Partnerský vzťah nie je podmienka šťastia človeka. Možno by pomohol potom aj psychológ...Vydržať...

pigbenedik004

Ach keby sa tu našiel aspoň nejaký pedofil pre mňa.Ale kto chce také uchylné prasa.Nikto.Ten môj obesený otec bol riadne yebnutý a ida ešte viac.