na toto nie je nazov

Príspevok v téme: na toto nie je nazov
prezyvkaaaaaa

Čo mam prosim vas robiť? po dvoch rokoch ešte stale myslim na svojho byvaleho.. boli sme spolu 3 roky.. bohužial to skončilo neverou z mojej strany.. som si toho vedoma.. Teraz som 3 mesiace s novym partnerom po ročnej prestavke... Nič necitim... AKosi nemože prestať myslieť na svojho byvaleho.. Je niaka šanca že by sa to ešte mohlo obnoviť? Som v začarovanom kruhu.. S terajšim partnerom sa necitim šťastna nie je to ono... nepociťujem to čo som citila k byvalemu.. Vzťah som brala uplne inak.. Lubili sme sa nikdy sme neriešili kam pojdeme a čo budeme robiť vždy sme šli a robili sme si čo sme chceli boli sme zalubeni nič sme neriešili.. teraz mam problem s terajšim partnerom.. Je to vzťah na dialku sme spolu 1x za tyždeň .... Viem že som s nim len pre to že nechcem ostať sama... Ja fakt neviem čo mam robiť... :(

dukatovabuchta

otazka znie , na čo?! ma niekto potrebu liezť do vztahu, roztahovat nohy cudzieho chlapovi, ked este nie je vsporiadany s minulostou a mysli na byvaleho...
mozes si do dennika radodajky poznacit dalsieho, lebo sa s frajerom rozides, nema to buducnost,... nevies vydržat sama so sebou,..?
alebo musis za kazdu cenu s niekym chodit lebo je to "in" ?!

Prezyvkaaaaa

Az na to ze som s nikym za chrbtom nepichala... slo len o pusu... som na seba tvrda a aj pusa s niekym je pre mna nevera

a_dr1a

S terajšim partnerom sa necitim šťastna nie je to ono... nepociťujem to čo som citila k byvalemu.. Vzťah som brala uplne inak.. Lubili sme sa nikdy sme neriešili kam pojdeme a čo budeme robiť vždy sme šli a robili sme si čo sme chceli boli sme zalubeni nič sme neriešili..

Toho ex si nelubila a ostatne bla bla co pises. Inak by si nemala potrebu ho podvadzat. Kazdy clovek si je strojcom svojho vlastneho zivota osudu stastia. Pouc sa a pod dalej. S tymto to radsej ukonci. Lebo si s nim iba preto, ze si sa citila osamela ale nic k nemu necitis. Odpust si a az potom sa pohnes dalej. V zivote aj vo vztahoch. Ale medzi nami. Si blba citovo nezrela a povrchna. Dozrej.