Hrcka v podbruaku

Príspevok v téme: Hrcka v podbruaku
Gipe

V nedelu som si ku veceru nasla hrcku na lacej strane podbruska, pobolieva ma aj stehno (nemusi to s tym suvisiet) Navstivila som lekara dva krat a dvaja lekari - ani jeden nevie co to moze byt. Vraj to moze byt hernia alebo iba svaly. Neboli to velmi, ked to stlacim tak si nahmatam hrcku, nieje to opuchnute. Ultrazvuk nemozem dostat skor ako za 6 tyzdnov (ani sa napytajte - som mimo SVK)

Niekto s podobnou skusenostou?

neptun

ja mam na podbrušku niekolko hrčiek, uzliny, ktore nezmyzli..uz je to par rokov, bola som na sone... a dalej nič... ze som prekonala nejaku chorobu, zapal, mali zmyznut a nezmyzli,.. pokial sa nebudu mnozit, rást je to vraj ok....

citatel9

ta hrcka moze byt tukovy objekt - takzvany lipom. jeden som si dal odstranit a odvtedy som si nasiel dalsie, s nimi som uz nesiel.

niecopodobne: a liecila si sa na toho helikobaktera? v pripade, ze ano, tak asi si brala nejake antibiotika a tie ti mohli rozbit travenie, co mohlo vyustit do zapachajuceho dychu.

niecopodobne

ahoj ja mm tiez hrcku na lavej dtrane podbruska presne ako ty opisujes. v podstate v slabine. pred par rokmi 6r dozadu ked som si ju nasla ma obvodna poslala na sono, s tym ze mam asi zapal hrubeho creva. nezobrala mi ziadnu vzorku stolice krv nic. isla som na sono, doktor spravil sono, rozculil sa ze ako ma hned moze poslat na kolonoskopiu ked nemam ani zakladne odbery, urobil mi gastro kde minzustil helikobaktera, doporucil mi navstivit gynekologicku ktoru som ak navstivila ale tak to absoltne neriesila. a doteraz neriesi. taktiez mi kazal nech mi obvodna spravi najprv testy na stolicu, uz presny typ neviem, ale vtedy sa rozculovala ze ten test mi nema kde poslat na vyhodnotenie cize z toho vzislo.

po 6rokocj neviem co mi, preco mm hrcku nic. povoem pravdu ze som sa na to vysrala lebo 10 rokoch co chodim s problemom (zapach z ust) kde mam zuby a ustnu dutinu v poriadku mi nikto nevie prist na to co mi to sposobuje. mam z toho tazke depresie pretoze nemozem mat ani frajera a uplne mi to zneprijemnuje zivot. fakt neviem kde sa mam dalej posunut a co skusit. alebo kde sa po tych 10rokoch obratit.