Beh - zaciatocnik

Príspevok v téme: Beh - zaciatocnik
RekoJ

Prajem pekny den, mam 24 rokov a mam zhruba 109 kil pricom meriam 193 cm, chcel by som zacat behat, respektivne absolutne zmenit svoj zivot, kedze mam problemy lebo mam v hlave nador tak som musel uplne vymenit spolocnost, kedze som musel prestat pit a podobne. Bohuzial stale fajcim ako vol. Chcem zacat zit aktivny a zdravy zivot, snazim sa stravovat zdravo, snazim sa pomahat inym a podobne, ale stale som nenasiel nejaky zmysel mojho zivota. Potreboval by som sa naucit vypnut svoju hlavu, vkuse len premyslam nad somarinami a podobne. Preto som si zvolil beh. Milujem prirodu a taktiez fajn muziku do usi a ked to spojim tak myslim, ze beh je skvely napad. Ale tu sa dostavame k otazke AKO ZACAT BEHAT? Ked som si bol akoze zabehat po par minutach som skoncil s dychom v prdeli. Preto by som chcel poradit ako zacat, ako sa odhodlat a ako prestat fajcit. Ak ste to docitali az sem vazim si vas.

99domima

Tak začni postupne, najprv rýchla chôdza a pomaly to stupňuj. Nemôžeš hneď chcieť, aby si zabehol 10 km v pohode, keď si žil takým životom, akým si žil!

99domima

Tak začni postupne, najprv rýchla chôdza a pomaly to stupňuj. Nemôžeš hneď chcieť, aby si zabehol 10 km v pohode, keď si žil takým životom, akým si žil!

orol1

precitala, urcite to zvladnes, ked si odhodlany. ked mas prachy, mozes si niekoho na zaciatok zaplatit, ked nie, tak podla knih a webu. aj maratonci sa ucili behat z knih, tam nacerpali aj navod ako sa stravovat a pod.