Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Prílivová vlna v Indonézii, zvieratá sa zachránili, ľudia nie.

Príspevok v téme: Prílivová vlna v Indonézii, zvieratá sa zachránili, ľudia nie.
GOING

Pred prílivovou vlnou v Indonézii slony utekali PRESNE Z MIESTA kde vlna mala doraziť keď ešte informácia o prílivovej vlne medzi ľudí nedorazila. Slony sa zachránili lebo presne z toho miesta utiekli včas.

Otázka je. Ako sa táto informácia ku zvieratám dostala ?
Zachránili sa prostredníctvom zmyslového receptorového vnímania (napr. cítili otrasy zeme - posun dosiek prípadne okamžitú zmenu mag. poľa zeme ako napr. holuby, akustický tlak a pod.) alebo ich zachránilo mimo zmyslové vnímanie (bez receptorové) intuícia ?

Alebo šírená psychická energia/informácia od zvierat z oceánu z miest, kadiaľ sa vlna k pevnine pohybovala, ktorú slony mohli zachytiť a o ktorej sa vie, že existuje ale nemá fyzikálne veličiny podobne ako intuícia ?

Ako zvieratá vedeli miesto, kde presne vlna dorazí ?
Mohli to predkovia zvierat na rovnakom mieste už zažiť ?

teo

reku,otvorim ocakaval som ine a tu zase GOING Potakrv presviedca o svojich niekde vycitanych mudrostiach a tvrdit ze ludia to nepochopia a budu tu tliachat dookola somariny. Preco vedia lastovicky presne kedy a kam maju letiet a kedy sa vratit k nam?A co ta nuti k tomu pisat o tom tu na fore aj o usadzovani vodneho kamena ci co to tam bolo. Nemal by si ist prednasat niekde na univerzitu? Tam by ta urcite pochopili a ocenili tvoje vedomosti.

baradu

zvieratá to nejak cítia, to je známe, ako presne, to sa zatiaľ nevie. ale ľudia by to mohli využiť, keby sa na to zamerali. veď sa aj dá predpokladať, že niektorí ľudia si všimli to správanie zvierat a stačili sa zachrániť.

GOING

Áno.
Myslel som na to aj som to podobne napísal a potom zmazal.
Bude to asi niečo vyššie čo možno nemá byť poznané.

Úplny súhlas. Nestačí vypovedaná myšlienka kazateľa na uvedomenie si ale musí byť prežitá emócia, skúsenosť, ktorá v živote zabolí. Potom ta myšlienka má silu a zmysel.

Potakrv

Myseľ je transcendentálna....
Všadeprítomná tvoje a moje vedomie sa len napája podľa povahy a charakteru.Nadvedomie od ktorého sa vzďalujeme ,lebo sú nám cudzie veci duchovné vie všetko.V každej jednej bunke sú obsiahnuté informácie o celom organizme.Keby sme poznali zákon hermetiky o mikro a makrokozme nepýtali by sme sa odkiaľ.To čo som napísal je postačujúca odpoveď ,ale ludia to nepochopia a tak tu budú tliachať. Dookola somariny!!!!!