Zeny aka velkost penisu je OK?

Príspevok v téme: Zeny aka velkost penisu je OK?
Zvedavy145

Zeny, odhliadnuc od toho, ze vztah nie je o velkosti penisu, ale mozete byt uprimne a povedat, aka velkost (pripadne hrubka) penisu vam vyhovuje? Poviem vam preco sa pytam, medzi chlapmi je rozsirene, ze cim vacsi penis, tym vacsie lakadlo na zeny, ale ja tvrdim, ze velmi velky penis - 20 cm a viac je uz pre mnoho zien bolestivy (cest vynimkam). Chlap vtedy musi pri sexe davat bacha, aby neublizil, ale viete ako to chodi pri tom sexualnom vzruseni. Pripadne ak mate nejake skusenosti s takymto niecim, tak napiste. Dakujem tym, ktore sa nebudu hanbit napisat. :)

eljeeeetto

Penis Extender - tonzes.com Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 17 cm, takze spokojnost.

Lahodka

Tak, ako ma kazdy muz inu velkost a hrubku penisu, ma kazda zena inu velkost a hrubku vaginy. Zene s vacsou a sirsou vaginou bude vyhovovat muz s vacsim a hrubsim penisom, rovnako zenam, ktore uz rodili a zenam s malou a uzkou vaginou bude stacit maly penis.
Otazka je teda nezmysel.

Zvedavy145

Skusena zienka, dakujem za prispevok.
Bycichvost - priemer na Slovensku je 14-15 cm, ak si si to uz medzitym nevygooglil. :)

Skusena zienka

mam 34 rokov.
Mala som cca 20cm penis aj hruby zaroven, zaciatky vzdy boleli, nemozem povedat ze by som orgazmus nedosiahla...
potom som mala partnera ktory bol ako clovek uzastny asi som lepsieho nestretla dlho sme boli len kamarati az to napokon prerastlo do vztahu...otvorene mi vopred povedal o svojom probleme s velkostou penisu, po com som sa velmi dlho aj obavala milovania s nim...napokon sme to skusili...no okrem maleho penisu cca 5cm ked stoji je aj pevnejsi ma brusko a milovanie ak sa to tak da nazvat bolo totalne o nicom to proste ani nejak neslo, taktiez ked som ho chcela spravit ustami bolo to dost problematicke...
nejak sme tento problem skusili prekusnut, bol tolerantny snazil sa dokonca mi nakupil rozne sex.pomocky...no nazaver vysvitlo ze mi zatajil skutocnost ze nemoze mat ani deti...mal v detstve autonehodu po ktorej skoncil na operacii semenikov...
potom som mala partnera povedala by som priemerneho asi 15 cm odhadom, a je to najlepsie dost zalezi ako s nim partner pracuje....

Acaaa

Touto otazkou som sa nikdy nezaoberala pretoze mi vobec neprisla potrebna do zivota. Netusim ani aku velkost ma moi priatel lebo este som nebrala pravitko a nemerala ho ... kazdopadne sex alebo skor milovanie ma byt o inych veciach..

Zvedavy145

Bycichvost si nejaky prilis zvedavy na chlapa, ze sa pytas ineho na velkost penisu :) vsak si vygoogli.
Inak som ti tu predtym pisal avpriatelka, ze co pises? Tak som jej ukazal a ona mi hned stiahla gate, zacala fajcit a sli sme na to. Mala 2 orgazmy a povedala, ze tu mam napisat, ze mam NESKUTOCNEHO vtaka :)

Zvedavy145

Bycichvost, mam slovensky priemer medzi nohami, ale priatelka ho miluje, lebo jej robi orgazmy. Hocikedy ma iba tak chyti medzi nohami a skrikne : Peter ty mas takeho dobreho vtaka! A strasie sa. (Meno som si vymyslel)
Len predo mnou mala chlapa s 20 cm a vravela, ze ju to strasne bolelo a bolo utrpenie mat s nim sex a nikdy pri nom nedosiahla orgazmus. Stavala sa asexualka pri nom. My kedcsme sa prvykrat milovali, tak bola na mne, suchala sa mi na nom, ja som jej drazdil prsia a ona zrazu vykrikla a potom na mna padla. Ja ze co sa deje a ona, ze mala prvykrat v zivite orgazmus a vobec to necakala, ze take nieco bude niekedy mat s chlapom a nie iba pri masturbacii...

Jlp

Ja by teda nechcela mat ani centimetrovy a byt chlapom, tak razim heslo cim mensi tym lepsi, lebo toto heslo razim aj ohladom damskych prs.

bycichvost

Zvedavy a ty mas aky komplex zo svojho?
Mas ho maleho tenkeho ci velkeho tucneho?
Alebo maleho tucneho ci velkeho tenkeho?
Co vlastne riesis?