mam alebo nie?

eleonorika

MILA KIKA,ja som si pearsing dala urobit pred rokom v zime,tusim to bol januar,a zatial zijem.nespadlo mi viecko,ani nenastali ziadne komplikacie.ak sa mi to prestane pacit,tak si to vyberiem..pearsing nie je nic zle,ani neesteticke,ale predsa len byt tebou,tak si ho dam az o rok,ako darcek k 15

meili

Nerobte z toho zase taku dramu. Piercing predsa nie je tetovanie, ide len o dierku v kozi. Ked dlho nenosite nausnice, tiez vam dierky zarastu a nikto nemusi vediet, ze ste ich niekedy mali. Tak isto je to aj pri oboci. Nebude to tam mat predsa navzdy. Ak sa jej to momentalne paci, odhliadnuc od jej veku, nevidim na tom nic zle, ani nejaky extra zasah, pokial samozrejme nejde o tie tvarove nervy. Otazne je, ci s tym este par rockov pocka, ci uz kvoli skole, alebo rodicom. To uz je ine rozhodnutie...

elwin

nedavaj si, pomysli do buducnosti, ako to bude vyzerat za 5-10 rokov ked budes mat ochabnute svaly pri oboci a bude ti to tam previsat... ja si strasne chcem dat spravit do spodnej pery ale neurobim to kvoli tomu ze si znicim zuby... aj ked to je pekne, minimalne mne sa to teda paci, nespravim to... radsej si nechaj nastrelit do ucha dalsiu dierku, to je mensie zlo

6cvoki9

podla mňa by si si to davať nemala aj ked po tom tužiš,po vela veci človek túži a nesrpravi ich bo to je somarina toto ke podla mňa jedna znich,sprav jak ceš ale ja by moje dievča zato vyhrešil keby si to dala

andrejkaaaaa

neviem co je na tom pravdy ale som pocula ze ked si das piercing do obocia tak ti moze spadnuut viecko...ale neviem co je na tom pravdy...:)

sofija

No myslim si ze v skole by s tym mohli byt preblemy ..ved ked je zakazane nejake vyrazke farbenie vlasov tak toto si myslim bude urcite

kika133

nie je to podla vas skoro? bojim sa ze v skole z toho budem mat problemy kedze idem teraz do deviatky...a este sa bojim aj toho porusenia tych tvarovych nervov aj ja som uz o tom pocula...:( ale veeelmi to chcem!

meili

Ked uz sa pre to rozhodnes, urcite si to daj robit u profesionalov, pocula som o par pripadoch prepichovania prave obocia, kedy to urobili zle a porusili tvarove nervy. Ale nechcem ta strasit samozrejme.;-) Ked sa ti to paci a suhlasia aj rodicia, kludne si to daj.

tina

ahojky kikuska....no ja si myslim,ze to by ti nemalo uskoditale vraj je lepsie ze ked si ho das v lete...no neviem...moja ja som len pocula ze ked si das do brucha tak to moze ovplivnit materstvo no newiwm...ale o oboci som nic zle nepocula...to je moj nazor...pa