Menštruačný kalíšok pre panny

Príspevok v téme: Menštruačný kalíšok pre panny
Ayrim

Zdravím, mám otázku ohľadom menštruačného kalíška keď som ešte stále panna. Chcela by som ho začať používať, všade sa píše, že panny môžu skúsiť či im bude sedieť ale ešte nikde som nečítala, že by s tým nejaké dievča, žena mali skúsenosti. Je tu niekto takýto?
Ďakujem vopred za odpovede

poradim38

Tak neviem ci to je ciel ze si chcu pretrhnut blanu prave kaliskom ale budis, netvrdim ze je to pripad kazdej, no mne logika nepusti, ze cez blanu nieco pchat....

Rebecca18

Ja ho používam vyše roka a som stále panna neviem kolko máte rokov tak budem vykať
Ja ked si ho zavádzam vôbec to nebolí prečo vám bol nepríjemný ako nepríjemný a aký ste mali problém s vyberaním

poradim38

Tak mas v tom pripade asi zrejme velmi pruznu blanu, alebo si sa narodila bez nej..... inak mi to nejde do hlavy, ak ta to pri zavadzani ani neboli a necitis sa nekomfortne, lebo ja panna nie som a ked som ho pouzivala tak mi bol velmi neprijemny, pritom som ho mala zavedeny spravne a to vyberanie...... fuuuha....a mala som k tomu tu mensiu velkost

poradim38

Urcite ako panna nie...... neskusaj to lebo si blanu mozes pretrhnut...... a to zavadzanie bude urcite bolestive, nepojde ti to zaviest dnu....... takze ostan na tamponoch alebo vlozkach aspon kym si panna..... sama som pouzivala menstruacny kalisok a viem aky velky je a ako vyzera, pochybujem ze taka panna s blanou by si to tam vedela zaviest........ no mne to moc nevyhovovalo aj tak... nie je to nejak velky zazrak ako to opisuju na internete