Depresia

Príspevok v téme: Depresia
Viktor

Zdravím,
Celý život mám chronickú depresiu a úzkosti, na internete na to niekto odporúčal zinok, že vraj niektorý ľudia ho majú nedostatok a tak som ho skúsil. Už po prvom dni sa citim lepšie len dúfam že to nieje placebo. No hlavne sa chcem spýtať či sa dajú spraviť nejaké krvné testy na nedostatok takýchto minerálov a vitamínov ? Ako sa to volá a kde také testy robia?

veroniqc31

tak je dost mozne ze depresia moze suvisiet aj s dostatkom/nedostatkom zivin - alebo s nadbytkom toxinov. viem ze s nou v urcitych pripadoch dokaze zatocit aj detox. nieco podobne sa mi zda vyuziva aj rozna alternativna medicina napr www.biorezonancia.sk Da to aj logiku, ak je telo zanesene, nefunguje ako ma nielen telo ale aj psychika - v lepsich pripadoch to moze byt len unava, inak kludne aj depresia. ved depresia moze pramenit tiez aj z unavy a pod. dolezite je asi skumat a hladat co plati na kazdeho individualne

Viktor

Bol som pár krát u psychológa ktorí mi povedal že nemá kompetenciu predpisovať lieky. A potom som tam po chvíli prestať chodiť. Myslím si že ak je niečo na predpis tak to bude celkom nebezpečné a s dlhodobej perspektívy to nebude dobré brať.

monamini

neviem ci to bude presne tymto sposobenym ale mas raz za rok normalne narok na prehliadku u svojho obvodneho lekara takze ked pojdes tam a povies, ze chces aby ti zobrali krv a zamerali sa na toto tak by to nemal byt problem...

linda ernova

Jediný liek na depresiu čo ma zachránil je sedenie s liečiteľom, ktorý sa špecializuje na psychické problémy. poskytuje sedenia v Bratislave, odpoučam : 0902044010

Pag

Len si daj pozor na to, aby si sa nepredávkoval pri prvých úspechoch, treba vidieť za horizont. Ono to platí aj v prípade ostatných vitamínoch, keď je na krabičke napísané, že 12/1, tak to neznamená, že treba brať 12 tabletiek každú hodinku. Ja to vidím tak, že taký psychológ by bol takisto dobrý aj ako textár pre hud. skupiny, do toho niečo religiózne, jáj, jáj, nápadov a tém po milú Jarmilu:-)

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

milajar

Najlepsie bude poradit sa so svojim lekarom, ktory moze urobit kompletny rozbor krvi na zistenia hladiny vitaminov a mineralov, ale s nicim netreba prehanat, ako s uzivanim syntetickych preparatov