Manžel ma nikdy neuspokojil

Príspevok v téme: Manžel ma nikdy neuspokojil
Saska567

Ahojte rada by som vas poziadala o nazor. S manzelom sme spolu uz 5 rokov od mojej 21tky. Mame dve krasne deticky ale mam velky problem. Manzel nie je velmi vybaveny (asi tak 6 cm) a este nikdy som pri nom nedosiahla orgazmus pretoze jeho penis je prilis kratky aby mi urobil dobre. Vzdy to tak bolo tak no hned ako sme zacali sexualne zit sme splodili dcerku (omylom) a zobrali sme sa. Inak je to skvely muz a miluje ma ale mna v poslednej dobe laka skusit to s inym muzom pretoze u neho je tema vibratorov a sexualnych hraciek tabu. Co mam robit?

Sexko568

Zeny vy si samy sebe robite zle. Radi by ste boli sexualne uspokojene, ale mate take to tabu voci sexu a dopriat si aj inde, tak ako s tym nema problem vacsina muzov. Mal som milenku, ktorej som ukazal, ako to je, ked muz miluje sex a ide mu predovsetkym o to, aby si to uzila ta zena a on az po nej. Ta zena mavala necakane orgazmy, pritom predtym s manzelom vobec. Tiez to bol.taky typ, ze na nu lahne, za 3 minuty sa urobi a potom kasle na nu. Ked ma zena milenca, ktory ju pozve na veceru, da jej nejaku malickost, ktorou ju potesi, potom idu niekam, kde su sami, dlho ju vzrusuje, pri sexe ju drazdi, kde moze, hladka, vravi jej sexy slova, sex trva aspon 40 minut, neurobi sa hned on, ale urobi ju a aj viackrat. A ked je potom, tak ju este hladi, objima a bozkava, aby sa citila ako zena. Zabava ju, doberaju si jeden druheho atd. Ked to nemate kua doma, tak si niekoho sikovneho a inteligentneho na to najdite a berte to ako psychohygienu, pomoze vam to prezit aj to co mate doma, lebo vas to doslova na nejaky cas nabije a mozete fungovat.

monzelka

Ja som na tom podobne nikdy ziadny orgazmus hlavne ze on da odbavi za tri minuty a potom sa este cuduje ze s nim nechcem spavat ja sa roky robim sama