Som uplne na dne

nuda

Xxxdddd : Potrebuješ dostať po papuli od života, napríklad mesiac hladovať, a potom by si tu akozezavislost rychlo prekonat. Silou vuole sa da prekonat aj drogova zavislost, len treba chciet a nemat niekoho kto ti utiera rit.

Xxxdddd

Nuda: ja splacam pôžičku ale ostatné ide všetko na tipovanie tak si zavri tu hubu asi ťa baví sa tu vysmievať ostatnym ľuďom ktorí majú problémy

nuda

Xxxdddd : Ahoj srandista. Keby si 3 roky nesplácal pôžičku, tak už máš exekúciu a tvoj plat by nemohol skončiť v herni.

Xxxdddd

Ahojte mám 24 rokov a som na finančnom dne mám pôžičku 20000 tisíc splácam to už 3 roky a stále mám 0 na účte všetky peniaze idú na tipovanie stále so hovorím že sa musím stoho dostať a každý výplatu dám znova na tipovanie takže preto nemám nič uvedomujem.si veľmi dobre čo robím ale som taká povaha že mi to nedá pokoj keď musím.platit pôžičku robiť na pôžičku a peniaze mi utekajú preč ale popritom si to robím sám keďže ich ostatné pretipujem...naozaj už neviem ako ísť preč stohto kolotoča nebavia.uz žiť robit nič ...celý týždeň sa snazim robiť atď príde deň výplaty a už zase to isté ...určite je takýchto ľudí viac čo sa snažia nájsť východisko ale naopak sa znova dostávajú do sraciek ..keby mi teraz niekdo povedal dám ti tabletku a na všetko zabudneš len zavri oči hneď to urobím aj za cenu života ja som si ho už pokazil viem že iný by zato dali všetko aby boli zdravý atď ale ja nežijem ..od tej doby ako som zobral pôžičku keď som.bol hneď po škole som.si zničil život naozaj zničil

Tomas12345

A nemôžeš sa presťahovať na bývanie k rodičom, súrodencom, kamarátom, spolubývajúcim aby si nemusel bývať sám ?

Skús si nájst potešenie v koníčkoch a viere v posmrtný život a v Boha.

Co sa vztahov týka, nie každému je súdené si niekoho najst. Kazdopadne nemá zmysel byť celý život bez partnera a kvôli tomu sa zozžierať. Preto ak zistíš že si v živote nikoho nemáš šancu nájst tak radšej podstúp operaciu na odstranenie semenníkov. Je to síce ako krajné riesenie ale aspon sa ty nebude tvoriť testosteron a zbavíš sa potreby mať partnera a nebudeš sa kvôli partnerstvu viac trápiť a budeš štastný.

quo_vadis

Ešte som zabudol dodať, že mám kamarátov aj v iných mestách Slovenska, pokiaľ nie si z BA. Sú to fajn ľudia, pri ktorých sa budeš môcť cítiť bezpečne.

quo_vadis

Ahoj, som študent na vysokej škole v Bratislave. Pokojne napíš, rád sa zoznámim a zoznámim ťa aj so svojimi kamarátmi. Napíš mi na mail s týmto nickom na Azete (@azet.sk).

Marila

Treba ti len priateľov aby sa nejako dosť medzi ľudí, ktorí majú rovnakú orientáciu aby si s nimi mal nejaké spoločné témy :) Nevieš kde sa u vás stretáva taká komunita?

Tutanchamon_xD

Ja mám podobný problém až na to, že som heterosexuál. Ale mám mám to rovnako ako ty. Idem do roboty, kde si odsedím 12 alebo 16 hodinovú službu za počítačami a doma v postate robím to isté lebo nemám ísť s kým a kde. Ak sa aj niekde vyberiem sám, tak je to na hodinu alebo dve. Veľmi mi chýba niekto, kto by ma mal rád a vedel by mi to dať aj najavo. Vždy som bol v podstate pre viacerých ľudí len vzduch a nikdy mi nikto nepovedal úprimne, že ma ma rád a že je šťastný, že ma mohol spoznať. Som taktiež na dne už dosť dlho a bol som taktiež niekoľko dní hospitalizovaný na psychiatrii a teraz beriem lieky, ktoré by mi mali pomôcť. Ale asi je v mojom osude predurčené žiť sám bez akýchkoľvek skúseností. Budem starý mládenec a možno sa s tým raz zmierim.