Mozem zmrazit mlete maso?

Defcon

Z maroska spravim svojho subdodavatela. Bude prosperovat vdaka ggggwwww vode, ktoru dokaze vyslovit aj koktavy. A jeho tazkovyslovitelna voda ggw pojde na smetisko dejin.

Defcon

Noelinka, v tom pripade je to bio-zlozenie....ale moze byt, ak teda nechces aj ine bioprodukty.-))))) to by sme museli cakat do rana, ja mam pravidelnu ...xxx.
Kolko mojej ggggwwww chces ? Som pripraveny aj na seriovu vyrobu vo firme schwarze chemik und nuklear bordel.

Noelinka

Posli mne ale prosim ta daj tam aj tvoj pot, co by som tam este chcela mat je aj usny maz a nieco z nosa :D igitt haha

Defcon

No co je s tymi objednavkami na moju ggggwwww vodu ? Kurna, je dokonalejsia ako maroskova, je lacnejsia a furt nic. Uz som vyrobil 2 litre.
Pre porovnanie uvediem aspon 1 exaktny vylepseny parameter mojej ggggwwww oproti ggw od maroska :
Moja ggggwwww sa lahsie vyslovuje koktavym .....

Defcon

Vlastne nie. Po hlbokom studiu maroskovej ggw vody som zistil jej nesmierne blahodarne ucinky. Marosko ma pravdu.
Pokracoval som v jeho vyskumoch a jeho vodu som este zasadne vylepsil a ponukam ju za vyhodnejsiu cenu. Tento super liek ma nazov GGGGWWWW voda a teraz ju ponukam za akciovu cenu. Takze ak vas maroskove bluznenie oslovilo, tak sa mi ozvite, mam pre vas lepsiu ponuku....

Defcon

Faith, podla najnovsich zisteni vyraba marosko svoju ggw vodu nasledovne : pre zaujimavu farbu berie vodu v blizkosti cernobylu, nasledne do nej pomelie antibiotika, vitaminy, prida moč panny, guano, pritom odrieka malu nasobilku a vybrane slova po D, potom az mu dojdu vedomosti z nasobilky, tak pokracuje oddrhovackou od skupiny chaoszzz, napluje do toho a prida trochu vlastneho ejakulatu. Nakoniec to zastupluje a ponukne tu na predaj.