Možno ani neviete, že máte kŕčové žily. Toto sú ich príznaky!

Táto diskusia patrí k článku: Možno ani neviete, že máte kŕčové žily. Toto sú ich príznaky!
Možno ani neviete, že máte kŕčové žily. Toto sú ich príznaky!

Začína sa to pocitmi ťažkých unavených nôh, nočnými kŕčmi, pálením a svrbením, bolesťami pozdĺž žíl, pocitmi napätia, častou bolesťou, najmä pri dlhom sedení alebo státí alebo zvýšenou svalovou únavou.

terezia36

Ano, ja mám skúsenosť s blumental clinic a bola nad moje očakávanie. Naozaj top klinika s milým personálom a s doktormi, ktorí vedia čo robia. Môžem len odporúčiť.

Milka12

Mne pomohli s kŕčovými žilami na klinike REVIVE v Bratislave. Konkrétne MUDr. Július Muranský sa špecializuje na liečbu kŕčových žíl lepením, laserovou operáciou a sklerotizáciou. Pán doktor je veľmi šikovný a takisto príjemný ako človek. Určite budete spokojní. Ak by niekto chcel kontakt:
revive.sk

amulet

viac informacii som sa docital aj na stranke infomedica.sk kde je aj kompletny zoznam klinik ktore sa odstranenim zaoberaju

majkademi

ahojte, moja mamina bola v Blumental Clinic, cena je pomerne vysoka ale ak si vezmem do uvahy ponukane sluzby a hlavne rychlost bezbolestnost a trvacnocst ostrenie tak to vobec neolutovala teda my nie, dali sme jej operaciu ako skory vianocny darce a teraz je uz fit

deniskaockova

ja som zatocila s nepeknymi metlickami v Blumental Clinic, teda lekari s nimi zatocili ja som sa len bezblestne prizerala :D ale skvely tim, lekari, sluzby, vseko bolo super a citila som sa ako v nie slovenskom zdravotnictve, ale niekde v zahranicnej sukromnej klinike

lenockaaa5

Súhlasím, kvalitné služby kliniky. Metličky som mala odstránené v priebehu jedného dňa. Skvelý personál.