Nizkosacharidova dieta - skusenosti

Príspevok v téme: Nizkosacharidova dieta - skusenosti
Sisi1990

Ahojte, pred cca pol rokom som stretla znamu, ktoru som skoro nepoznala, viedli sme asi 15 minutovy rozhovor, kde som sa opytala aj na toto a povedala, ze cca 4 mesiace drzala nejaku nizkosacharidovu dietu (aj aktivne sportuje odvtedy), bohuzial zije v zahranici, neviem sa s nou spojit a nizkosacharidovych diet, resp. produktov s tym spojenymi je xy, rada by som sla priamo po niecom overonom, nechcem vyhadzovat peniazky von oknom. Budem vdacna ak mi napisete nejake odporucania, prosim len ti, ktori maju osobnu skusenost :) Dakujeeeem!

Pag

S tými diétami je to tak, že ak chceš aspoň prežiť ako tak v zdraví, tak aspoň jedno normálne jedlo denne by si mala mať, lebo inak si zablokuješ metabolizmus a to je nem-dobré. Pri diétach sa vždy objaví tzv. jojo-efekt, čiže diétu treba držať celý život, ak chceš byť modelkou. Čo je to byť modelkou v 17.-tich rokoch, že? Aj v 40-tke možno byť modelkou, ale tak max. XXXL v prípade nízkotučných diét. Ja som sa postavil na váhu dneska a váha mi vypísala, že pokračovanie na budúce, to je čo? ROCK!