Čo Už S tÝm PoteNíM???

asti

zuzinka
on je v blave, ja som ho vyhladala kvoli inym problemom,ale zistil mi ze nemam v sulade jing a jan podla cinskej mediciny...a fakt neviem ci pomoze dlhodobo ale bola by som rada, lebo teraz tu sedim v praci cely den, natieram sa tym olejcekom a fakt sa nepotim..len by som nechcela ze to nebude fungovat a ja tu robim zbytocnu reklamu, napis mi mail na astinka@azet.sk a tam ti napisem podrobnejsie kde to je a ty sa rozhodnes ok? paa

zuzinka

ahoj asti zaujal ma tvoj prispevok o tom ako ti ustupilo potenie,aj ja mam rovnaky problem hlavne potenie na dlaniach a noh,tiez som rozmyslala o operacii.povies mi viac o tom panovi?

asti

aj ja mam problem s nadmernym potenim, uvazovala som o operacii na ruky...ale kvoli inym problemom som bola u jedneho pana ktory sa zaobera cinskou medicinou..dal mi kvapky, ktore si zamiesam a natieram sa nimi..je to len tyzden ale moje potenie riadne ustupilo..ako na nohach tak aj na rukach...myslim ze by ste tiez mali najprv skusit prirodne preparaty a az ked to nepomoze sa obratit na konecne sposoby ako su operacie...zatial tu nejdem robit reklamu lebo chcem vidiet ako to dopadne ale musim uznat ze to co mi dal, pomohlo..predtym som aj ja skusala Deoforte, driclor, dubovu koru..

karin

Ked ti smiem poradit tak na nadmerne potenie v podpazusi je najlepsi DRICLOR dostat ho v lekarni za 220,-sk. Ja sama ho pouzivam uz asi rok a pomaha a som s nim velmi spokojna...lenze ako hovoris tak mas tam aj vyrazky, ale potom ten driclor nemozes pouzivat, tak pockaj kym ti zmiznu vyrazky a potom si nanes driclor. To uz si sama precitas v navode!...vela stastia..:)

Alternativa

Vela moznosti nie je. Mozes vymenit typ ziletky a vyskusat, ak chces zostat pri tomto rychlom, bezbolestnom a cenovo nie tak narocnom postupe. Mozes ist ku kozmeticke na vosky alebo si kupit voskove platky v drogerii /najlepsie su vraj Veet/ - financne narocnejsie. Mozes urobit jednorazovu investiciu do strojceka typu Silkepil. Kazdy sme iny, musis si najst, co Ti vyhovuje. Mozno by si mohla po odstraneni pouzit napr. cisty levandulovy olej alebo tee tree na dezinfekciu a nie hned naniest antiperspirant.

katerina

ako si odstranujete chlpky v podpazusi vy?mozno to bude tym, dva dni som si neholila a vyrazky sa zlepsili.poradte sposob.

slniecko

S tou saunuo to nemusi tek byt divne. Ved po saune je clovek dobre vypoteny a potom uz nema co potit. Dobry napad, vyskusam aj ja :)

Alternativa

Drobne vyrazky mozu byt spojene s odstranovanim chlpkov. Skus zmenit ziletku alebo sposob odstranovania chlpkov v podpazusi. V letnych horucavach mam odskusanu saunu - znie to divne, ale po vypoteni v saune mam niekolko hodin pokoj od potenia.

tara

skus najprv par dni nepouzivat nic, ci to nahodou nemas podrazdene (i kde viem, ze v tej horucave sa to asi neda nepouzivat)a ak by to stale pretrvavalo, tak radsej, pre istotu, navstiv lekara