Natiahnutý kolenný väz

Príspevok v téme: Natiahnutý kolenný väz
Tyia

Dobri vecer :) Pred mesiacom som drepovala vo fitku, az dokym ma pri drepe strasne zacalo boliet na lavej strane kolena, v pokoji nebolelo len pri pohybe, tak som si vravela ze som si ho asi pretazila a bude to ok, za niake 3 dni mi to preslo, vracalo sa len ked som sla do drepu a vtedy ma tak pobolelo 2-3 hodinky. Az dokym som nemala v skole brane 5-10km chodze a behu za cely den si odnieslo svoje a koleno ma odvtedy bolelo 3 dni ale dalo sa to vydrzat, sice som krivala bolelo ale nie az tak strasne, rozhodla som sa navstivit lekara, povedal mi ze mam natiahnuty lavy kolenný vaz, predpisal mi bandaz a povedal ze mi da obstreki, hned som ho zastavila ze ziadne iniekcie nechcem asi aj preto ze to az tak nebolelo v tedy, kupila som si bandaz, jasneze pani mi dala vacsiu takze som spravila 3 kroki a uz som ju nemala, nefixovala... Kupila som si ortezu (neboli ma to az tak. Ked ho mam v orteze) no Lenze uz odvtedy presli 3 dni koleno. Boli este viac, poriadne uz nechodim, boli ma Koleno, vyzaruje mi to az do clenku no. Cele zle

Defcon

Ja ked som si na bezkach natiahol zadny krizovy väz na kolene, tak to hnusne bolelo par tyzdnov, normalne to bolelo pol roka a pri zakopnuti to zabolelo par rokov.....