Aka je sanca, ze som tehotna ?

Príspevok v téme: Aka je sanca, ze som tehotna ?
Vaellie

Ahoj :) nazov temy asi hovori sam o sebe, aale ak sa najde niekto, kto bude mat zaujem po precitani objektivne prispiet, budem moc rada, NO HATE :) niesom nezrela 17 ani nic obdobne, len som zvedava na vase nazory alebo pripadne osobne skusenosti, do toho casu, kym mi to bude vediet tehotest objektivne ukazat sam.
Dnes sme s priatelom mali sex a zakoncil ho vystrekom dnu. Uz davnejsie sme riesili, ci uz je alebo nieje vhodna chvila na to mat dieta, ale vzdy som to ja z mojej strany tak nejak este ,odlozila,. Nie uplne striktne, ale tak momentalne riesim financne este ine zalezitosti a tak som si povedala, ze to ma zatial cas. Dnes to ale domna zakoncil a povedal, ze to v tej chvili tak citil. Lubim ho, cize ak by sa postastilo, nebranila by som sa. Ale ci vobec je nejaka sanca ? S priatelom som dva roky, pravidelne dva roky mavame prerusovany styk bez ochrany(a doteraz sa nezadarilo za celu dobu ziadnej ,kapocke lasky, a to mavame sex velmi pravidelny).Menstruaciu mam spravidla vzdy presnu na den az dva, posledne tri roky sa mi krasne upravila, takze je takmer na den presna. Obcas si pocas mesiaca robievam ovu testy (aby som vedela kedy si davat vacsi pozor), ovulacia mi takisto sedi s tym, ako mi ukazuje vypocet v aplikacii (tento mesiac som si robila tri ovu testy, vyskocili pozitivne len dva dni a to v case, ked mali). Momentalne som 3 dni pred ocakavanou menstruaciou a ovu test som si spravila aj dnes po sexe, vysiel negativny. Oi, neskor vecer som si robila vyplach rosalginom, nieze by to malo nejaky suvis (ale tak asi tym padom sa vyplavil aj nejaky ten ,geneticky material, :D). Moja otazka znie: nakolko je mozne, ze som otehotnela ? Viem ze sa clovek nemoze spoliehat na plodne a neplodne dni, ze je to trochu vacsia veda. Ale teda len som zvedava, ci aj na zaklade tohoto vsetkeho je mozne otehotniet a aka velka je sanca:) 4 roky dozadu som postupila interrupciu, nakolko som mala sex bez ochrany s expriatelom, zakoncil to domna posledny den menstruacie a otehotnela som, a to vtedy takisto su vraj minimalne sance. Avsak vtedy som svoju periodu este nemala pravidelnu ani nesledovala svoje ovu dni ... Po kolkom dni uz si mozem spravit tehotest s objektivnym vysledkom ? :) Dakujem za kazdy prispevok ;)