Ako zistiť či som s niekým mala sex?

Lili92

Tak evidentne je mlada ale zato ju odcudzovat?? No boze tak sa opila do nemoty a myslim ze viacero mladych zien to zazilo. Ja ta chapem v tom smere ze sa mi stalo presne to iste, bohuzial. Hlavne zachovaj klud lebo si myslim ze ako v mojom pripade ani v tvojom sa nic nestalo. Je to hlavne strach z toho ze nevies co sa stalo ale samozrejme radsej nic nepodcenujme. Ja som po tej noci, mala som okolo 18tky, vsetko rozobrala s dobrou kamaratkou, ktora vtedy uz davno zila sexualnym zivotom. Pisem naschval dobrou lebo niektore "kamaratky" su dost zavistlive. Povedali sme si o tej noci, nieco o prebehu sexu, rozobrali sme toho dotycneho ako sa teraz sprava a tak sme usudili ze pravdepodobne nic nebolo ale ja som aj tak nebola spokojna. Dalej som si nasla na internete ze ak si zoberies zdradielko a pozries sa do posvy mala by si vidiet par cm od vchodu tu blanu. Prisaham realne som to skusala a teraz sa na tom dost smejeme :D :D Ale to bolo take ze viedela som tam nieco ale ci to bola ta blana kto vie :D Nakoniec som sa rozhodla pre istotu a dla som za gynekologickou. Dovtedy som za nou este nebola, bola to prva kontrola, takze to bolo pre mna jednoduchsie prist na kontrolu s tym ze som panna. Nastastie ma v tom lekarka len uistila a ja som odkracala spokojne domov :D