som tehotna?

Príspevok v téme: som tehotna?
lucluc22

ahojte babulky mala by som jednu otazocku
pred 12. dnami sme mali s priatelom nechraneny styk (spravil sa do mna) no dva dni na to dom dostala menstruaciu ktora mala prist az neskor
posledne 2 dni mi je nejak nevolno vsetko mi smrdi, toci sa mi hlava ale naozaj strasne vcera som v meste skoro odpadla
bolia ma krize a teraz mam neskutocnu zimnicu a pichanie v podbrusku
ovulka sa nedostavila a to ju mavam presnu ako hodinky vzdy citim to prasknutie nasledne hrozne stipanie a teraz nic
vkuse by som iba jedla aj ked mi je na vracanie a spim furt :/
tehotensky si zatial nechcem robit nechcem si nic nahovarat
a o tom aka som nafuknuta radsej ani nehovorim :/
dakujem za kazdu odpoved

Noelinka

Lucluc nevybyjam na tebe svoje nervy ale sprostu otazku sprosta odpoved a pisala som ti len pravdu. Ked viete trkat tak majte aj rozum predtym :)

lucluc22

Noelinka nemusis sa hned do mna navazat
nervozitu si vybijaj na niekom inom, ja som sa len slusne spytala
a urobila som si tehotensky vysli mi kolajnicky :)
pre istotu som si urobila este jeden a tam tiez :)
ale dakujem vam aj tak

tasty

možno to je len psychika, podvedome si privolávaš tieto stavy, kedže vieš, že sa do teba spravil, tak podvedome na to myslíš

spravíš si test a uvidíš

Noelinka

A úprimne povedané my to tu odkial mame vedieť čo ti je? My do tvojej maternice nevidíme tak jedine ze si zajtra urobíš test a uvidíš na com si. Uz po 10 dňoch môžeš urobiť TT test

lucluc22

nemam stres ja som v pohode akurat sa mi nezdalo ze mi je tak zle
ani som to nevnimala vobec ma nenapadlo tehotenstvo myslela som ze to moze byt iba unava no dnes mi priatel povedal ze vyzeram inak ci nie som tehotna no netusim kde na to prisiel tak sa pytam vas :)
a dakujem :)

Noelinka

Však keď píšeš že si mala menzes tak tehotná nebudeš. To je normálne že po pohlavnom styku dostaneš skorej krámy.