Po Bratislave na bicykli zadarmo? Nový projekt už od septembra

Táto diskusia patrí k článku: Po Bratislave na bicykli zadarmo? Nový projekt tejto jesene - Slovnaft BAjk
Po Bratislave na bicykli zadarmo? Nový projekt tejto jesene - Slovnaft BAjk

Bratislavský bikesharing pod značkou Slovnaft BAjk sa začal už v piatok 7. septembra o 10. hodine. Jazdiť zdarma môžete až polhodinu, pričom k dispozícii budete mať 550 bicyklov a viac ako 50 dokovacích staníc.

Jennny

je to pekne, ale ja mam radšej svoj vlastny bicykel, preto som si kupila klasicky mestsky a elektrobicykel. teraz je to velmi moderne, tak ho mam i ja! :)

dagmar12

ano, jazdim po Bratislave zadarmo. Kupila som z cyklospecialit novy mestsky bicykel, takže jazdim zadarmo kam sa mi chce a kedy chcem

All_in

viete niekto doporučit nejaku dobru skladaciu kolobežku? Aby so ju so sebou mohol nosit do mesta, prace a školy?

Nanko

čoraz častejšie vidim na bicykli a na kolobežke jazdit po meste a som rada, že sa to stava samozrejmosťou. Len by ešte bolo dorbre vymysliet i nejake parkovanie pre tento druh športu a rekreacie

Lollka

Asocialy vsetko rozkradnu a znicia. Jazdila som do prace na bicykli, mala som fakt hruby zamok, asocialy ho aj tak prestrihli a ukradli, rovno z dvora. Kamoske tiez ukradli bike ktorym jazdila do prace, ona mala drahsi, ten moj velku hodnotu nemal. Ten projekt nebude fungovat dlho, asocialy vsetko rozoberu.

Kotika

dufam, že to postupne zavedu všetky mesta, aby sa spravilo niečo pre naše ovzdušie, a hlavne aj pre naše zdravie. Vo viacerych mestach vidim, ako ludia jazdia na požicianyc, alebo vlastnych bicykloc. Z 99% to su mestske bicykle s košikom vpredu