Bolesti brucha

Príspevok v téme: Bolesti brucha
Deiv

Dobry den, chcel by som sa svami poradit co a ako dalej. Zacalo to pred rokom. Zacalo to na Strednej skole pichanim za hrudnou kostou a bolestami krizov, neskor prisli na brigade cez leto hnacky. Mesiac na to som odletel na dovolenku, ktoru som si absolutne neuzil kedze hnacky som tam stale mal a po vypiti vacsieho mnozstva alkoholu ma bolelo brucho v mieste pod rebrami v strede. Hned ako som dosiel domov som to zacal riesit navstevou doktora, ktory mi zobral krv, moc, vzorku stolice a robil bezne vysetrenia. Nic nezistili tak ma poslal ku Gastroenterologovi. Tam som schytal hadicku do krku. Nalez Helico. Dostal som antibiotika. Po nejakom case helico kontrola negat. zo stolice. Problemy ale neskoncili. Moj gastroenterolog mi taktiez bral vzorku stolice na zapal v creve (kalprotektin) najprv seda zona, neskor uplne negat. Poslali ma na infekcne kde mi brali krv, aj stolicu. Nalez akut. Toxoplasmosis. Ziadne lieky nic. Mal som z toho akurat uzliny ktore uz skoro aj pomizli. Problemy spominane vyssie ale stale pretrvavali. Asi 3 mesiace som to neriesil. Hnacky a nutkania sa vytratili. Stolica je kazdodenna a tuha, akurat niekedy zlta alebo slabo hneda. Pred nedavnom som siel na sukromnu kliniku do Ziliny urobit si nadstandardnu preventivku. Vsetko negat. Za tu dobu som skusal probiotika, Nolpazu, enzymi, koloidne striebro, zmenu stravy, tabletk od bolesti.. Nic nezabralo. Za cely ten cas som schudol 6 kilogramov. Momentalne tazkosti su tupe bolesti pod rebrami v strede, bolesti chrbtice, unava a celkova nalada aj ked sa snazim akokolvek je skor smutna. Mam 20 rokov, mam ambicie, hybem sa a pracujem akk technolog v Nemecku, velmi to chcem vyriesit ale nedari sa, odvsadial ma poslali ako zdraveho. Nejake tipy?

Deiv

Nikdy som neskusal uzivat Nolpazu dlhsie ako 3 dni, myslite ze ak to je zaludok tak dlhsim uzivanim Nolpazy sa zaludok sam zrrgeneruje?

Deiv

Zabudol som napisat. Bol som poslany na alergologiu na testy. Potraviny mi vysli vsetky negat. Cize ziadna alergia. Akurat ma objednala na Oktober na testy na Histaminovu intoleranciu.