Zmeny po kyrete

Príspevok v téme: Zmeny po kyrete
KiriKiriKiri

Ahojte.
Chcela by som sa spytat, ake zmeny sa vam udiali po kyretazi. Napr co sa cyklu tyka a pod.
Mne menzes vyzeral najprv uplne v pohode. Chodi stale presne od prveho po zakroku, lenze akosi sa mi vytratilo typicke spinenie, ktore je pred menzesom. Skratka len pridu krce a hned to ide. Na jednu stranu usetrim intimky, ale na druhu mi to pride nezvycajne.
Po kyrete som mala 2 dni krce az do konecnika. Vraj lebo to tam bolo vsetko po zakroku velmi prekrvene. Nikdy som tieto krce nemala pri menzes, ale teraz po tom zakroku vzdy. A dokonca uz aj cez plodne dni mi to teraz zaclo robit! Niekedy to tak pichne, ze ma zvihne zo stolicky. Nie su na to nejake cipky alebo co s tym ? Dokedy to bude trvat ? Som 5 mesiacov po zakroku. Na kontrole u Dr. bolo vsetko OK, len zrovna tieto krce som mu zabudla spomenut :-(
Ako ste boli na tom vy ??

Monika1984

Menstruacia sa mi po kyrete absolutne nezmenila, je stale rovnaka, silna, s bolestami, trvajuca 5 dni to iste ako aj pred, proste.
Prvy den po kyrete som mala silne bolesti presne ako mavam v prvy den menstruacie+velmi silne krvacanie.
Potom nasledujuce dni dokopy asi tyzden som som mierne krvacala. V sobotu to bol u mna 5-ty den po kyrete mi zacali opat bolesti a silne krvacanie- preslo to v priebehu dna a koniec. potom som uz ani nespinila ani nic.
sex po kyrete po 6 tyzdnoch bol bolestivy a bola som sucha