Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
XlX

Potrebujem pomoc. Schudla som, ale potom som výrazne pribrala a to kvoli tomu že som predtým skoro nič nejedla a spomalil sa mi metabolizmus. Potom som začala jesť tak že veľmi nepravidelne, sama som ani nevedela čo som zjedla. Teraz by som ale veľmi chcela späť schudnúť a už si to aj udržať. Prirodzene mám skôr tenšiu postavu, každý deň behávam( aj dlhé intenzívne, aj šprinty).To hlavné by som sa chcela opýtať ako sa mám správne stravovať a cvičiť.

XlX

Ja sa velmi ospravedlňujem za založenie tohto zbytočného fóra...bola som leniva a zufala nieco hladat...mám skor psychicky problem a myslim ze je to nikedy vazne a mala by som s tym nieco robit ale aj tak dakujem za odpovede

dobreuz

Vadí mi to, lebo keď raz vidí, že tri riadky pod ňou je téma o chudnutí, tak prečo nepíše tam, ale zakladá novú tému a zahlcuje tým fórum. Aj tak neviem čo si myslíte všetky ženské... že budete sedieť na p... a budete chudnúť? A toto isté dookola každý deň. A klasika, založí ďalšiu tému o tom istom a už ani sem nepodpíše... Naozaj logika... Asi sa vykašlem na toto fórum, aj tak 90% tém sú trolly.

dobreuz

Ci boha ešte koľko tém o chudnutí? Šak každá 3tia téma pomaly!!! Píšte tam a nezakladajte ďalšie krucinál!!! Tam behajte 50 km a schudnete že budete mať 0% tuku! Pohyb, pohyb a ešte raz pohyb!!!

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.