alergia, zeby na slnko?

Príspevok v téme: alergia, zeby na slnko?
asti

asi mesiac beriem betakaroten, nikdy som ho predtym nebrala.vcera som bola mozno ak hodinu na slnku, a na lavom predlakti sa mi vyhodili dva take cervene flaky, akoby stipance,ale stipance to nie su.a aj na druhom ramene mam take cervene...co to je? poznate to niekto?alergia na slnko, alebo alergia na nieco ine? alebo nieco uplne ineee?

daji

Od prvych letnych lucov som aj ja mavala cervene flaky, ale nikdy ma nesvrbeli. Toto leto cervene flaky neboli, ale zato ma STRASNE svrbi chrbat. Nie je na nom ani 1 znamka alegrie, dokonca ziadne opalenie. Je aj toto slnecna alergia? Co s nou mam robit?

asti

alternativa diky..vies, problem je v tom, ze doteraz som taketo flaky mala az po dvojtyzdnovom dovolenkovom pobyte na slnku, a vtedy som nic nebrala, teraz ten pripravok a ledva vyjdem na slnko a uz sa mi tie drobne fliaciky objavuju..

Alternativa

Asti, zatial nemame moznost fotodokumentacie, takze na Tvoje otazky sa asi neda odpovedat :D. Moja skusenost je, ze napriek radam farmaceutov beta-karoten mi proti alergii na slnko nezabera. Aj mne slnecna alergia zacina akoby stipancami vo flakoch, potom sa to rozsiri ako vacsia krupica. Ak par dni nebudes na slnku, strati sa to. Ak Ta to svrbi, kup si napr. Fenistil gel a potri si to. Tento gel je dobry aj pri ustipnuti hmyzom. Takze, opatrne so slnieckom a uvidis.