vytok z penisu

Príspevok v téme: vytok z penisu
Peter715

Dobrý mám taký problém mám jemný výtok zo žaluďa cítim že je trochu vlhky no keď stlacim tak mi z neho vinde úplne mala kvapka biela ako voda bez zápachu jemne ma svrby pri močení no aj keď nemocim proste jemne pálenie. Je to v poho? Čo mám robiť? Je to vážne? dakujem za odpovede. sex som mal pred 2mesiacmi a príznaky sa objavili pred tyzdnom.

Peter715

Uz mam skoro dobratu krabicku s ATB ciprofloxacin a stale problem pretrvava. Tie ATB boli cielene na tu bakteriu podla steru. Preco to nezabera. Objednal som si aj kapucinku vecsiu tabletky ze vraj aj to by malo pomoct. Prosim poradte mi.

Peter715

Takze vysledok z vyteru je pozityvny a je tam bakteria enterococus faecalis. Dostal som ATB. Ze by to malo zabrat

Peter715

Bol som minuly tyzden u urologa zobral mi ster z mocovej rury a predpisal mi biseptol 480. A napis aal ze uretritida teraz vo stvrtok mam is na kontrolu ze vraj by m asl mat dovtedy vy ssledky steru.

mate59

Ak ti problém pretrváva,choď k dr.vážne to môže byť kvapavka a chronická spôsobí komplikácie.Vylieči sa tetracyklínomJe potrebné vziať ster z močovej rúry.