Nestíham s rovesníkmi

Príspevok v téme: Nestíham s rovesníkmi
Unavko26

Zdravím vás, cez víkend sme boli partia na chate a všetci sme tam 24-26 roční už viackrát som to postrehol, že všetci ostatní majú kopec energie, žijú až do 5tej rána pritom ja cca o polnoci dostanem útlm, že mi ani pollitrový energetický nápoj nepomôže. Keď sa premôžem aj tak sa cítim ako zbitý pes alebo to proste vzdám a idem si ľahnúť pritom som vedel, že sa blíži akcia tak som už streda a štvrtok išiel spať skoro aby som sa riadne prespal a očividne mi to aj tak nepomohlo. Nestalo sa mi to prvý krát ale už je to cca 2 roky čo to pozorujem. Čo sa práce týka som kancelárska krysa takže pohybu moc nemám ale je nás tam viacej takích a sú čulí. Neviete mi nejako poradiť, akoby som mohol rovesníkom stíhať napr takto pri zábave?

Unavko26

Oboje si uhadol Cliattsi.
Skusim sa pozriet po tom magne B6. Co sa tyka sportu tak som este ziadny nenasiel co by ma bavil, bez toho to je otrava.

poradim38

No to je tym ze oni zrejme sportuju, hybu sa a nesedia iba v kancli bez pohybu ako ty..... maju zrejme lepsi spanok a preto vedia vydrzat dlhsie.... nejde o dlzku spanku ale o jeho kvalitu a ty ked mas nekvalitny spanok tak sa necudujem ze potom nevies vydrzat ani po prespani..... ja kolkokrat ked som doma a mam volno z prace tak si idem skor lahnut ale sama vidim ze ten spanok je nekvalitny lebo som cely den doma a nic nerobim a potom idem spat.... skus sa aj zdravsie stravovat, skus nejake detoxy tela a zabava je raz za cas, nikto ta nenuti tam chodit, ked aj, tak nevidim nic zle na tom aby si isiel spat o polnoci.... je to uplne normalne.... a vsetko je aj o zvyku... oni ked su nauceny chodit zurovat casto tak jasne ze maju kondicku a vedia vydrzat...