Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

kde robím chybu ?

Príspevok v téme: kde robím chybu ?
TaNaivna

Zamyslam sa nad tym co robim zle. Ked ma niekto v rodine, alebo zo znamych sviatok, vzdy sa snazim nieco prenho urobit, tak isto ked mam ja, pozyvam, robim rozne posedenia, oslavy. Varim, peciem, idem sa pomaly ptetrhnut aby bol kazdy spokojny, mal vseho dostatok a citil sa dobre. Ved tak to ma byt, ci nie? Tak isto vianoce, novy rok a dalsie sviatky, alebo len tak. Vzdy gratulujem k sviatkom, ci uz telefonicky alebo osobne.
Ked mam sviatok ja, alebo vseobecne, malokto si spomenie, nikto z nich ma nikdy nepozve, nenapise, nezavola. Akoby zabudli ze existujem. Pritom sa nevidame casto. Keby som tak urobila ja, uz som ta zla. Ked prerusim na cas s nimi kontakt, ani to nikto nezaregistruje. Vzdy som prva kto sa ozve a zaujimam sa ako sa kto ma, navrhujem stretnutia, travenie volneho casu ptetoze tych ludi mam rada, rada s nimi travim cas, no oni na mna uplne kaslu a mne to pomaly ale isto dochadza. Ako sa k tomu mam postavit a nebyt ta ktora sa snazi ale nikoho realne nezaujima? Dakujem za kazdy nazor.