Strata menštruácie

Príspevok v téme: Strata menštruácie
luss121

Ahojte, už dlhšie som rozmýšľala či tu mám napísať ale na internete je toho malo a tak dúfam že mi niekto poradí. Pred polrokom som dostala silný zápal čreva ktorý som si vyliečila ale samozrejme som schudla a to z 53 kíl na 48. Vôbec to nieje veľké schudnutie ale vzdy som bola taka chudsia a pre moje telo to bolo dosť veľký sok. Stratila som menštruáciu samozrejme som to začala riešiť ale môj gynekológ zaujal ku tomu ignorantsky postoj. Keďže som zdravotná sestra zašla som si na gynekologiu do nemocnice kde ma doktor pozrel a povedal že moje vajíčka nefungujú tak ako by mali. Vôbec Niesu plodne a sú strašne malé. Očividne majú malo tuku. Vymenila som gynekológa za gynekologickú ktorá mi navrhla hormonálnu liečbu ale až po tom ako mi príde menštruácia ak nepríde bude sa znova vyvolávať. Pointa je taka začala som viac jesť začala som užívať gynex čítala som samé chváli na neho ale moja bazálna teplota je mizerná. Chcem sa spýtať či niektorá žena mala podobný problém a ako ho riešila mimo hormonálnej liečby. V budúcnosti by som urcite chcela mat detičky a preto má to o to viac mrzí. Keď som bola ale u gynekologicky povedala že láva strana je pekna a tvorí sa tam akurát vajíčko. O pravej strane sa vyjadrit zatiaľ nevedela. Dosť mi pomôže ak má niektorá s týmto skúsenosť ďakujem