Sérum - základ starostlivosti o pleť alebo zbytočný doplnok?

Táto diskusia patrí k článku: Sérum - základ starostlivosti o pleť alebo zbytočný doplnok?
Sérum - základ starostlivosti o pleť alebo zbytočný doplnok?

Existuje množstvo sér, objavujúcich sa v reklamách a lákajúcich svojimi účinkami. Základom je nevyberať si povrchne alebo len podľa akciovej ceny. Nájsť si dokonalé sérum pre svoj typ pleti je podobné ako vybrať si správnu veľkosť podprsenky. Sérum vám musí dokonalo sadnúť tak ako napríklad make-up. Čím skôr ho zaradíte do každodennej rutiny, tým skôr si budete gratulovať za správne rozhodnutie.

zuzulienka9

ja sa priklanam k tomu, ze serum je zaklad starostlivosti o zdravu plet pokial je naozaj dobre a nabite olejmi - ja mam teraz trebars ECO BY SONYA - GLORY OIL z popupstore a ten obsahuje oleje 4 a mojej pleti dava dokonalu starostlivost

Blacky

jedine serum ktore použivam je od značky Delia Cosmetics. Maju rozne sera a na všetko možné. Použivam ich dlšiu dobu a som spokojná . V drogerii sa kupit nedaju, ja ich kupujem na Notino.sk

akinom007

Pouzivam len cistiaci gel na tvar ktorym sa umyjem a nasledne serum Matis bez ktoreho sa nezaobidem vecer ani rano. kremy ani make up nepouzivam

supercat

Ja sa bez séra momentálne nezaobídem. Používam zlaté sérum od Victorie Beauty a neviem si predstaviť deň bez neho. Neviem či je to o závislosti na perfektnom vzhľade, ale keď si ho nedám moja pleť je menej žiarivá a vidím markantný rozdiel. Takže za mňa určite sérum áno. Možno má každý vo svojej skrinke to "svoje sérum "