Uplne zniceny

Príspevok v téme: Uplne zniceny
Trentino

Neexistuje na svete viac zniceny clovek ako ja.Mam 26 rokov a mam tolko problemov ze sa raz asi zabijem.Trpim depresiami,v mladosti som bol sikanovany cez zakladnu az strednu skolu z ktorej som radsej odisiel na ucnovku.Mam detekt ktory ziadny chlap nechce,razstep penisu (hypospadia), penis nevyzera dobre.Samozrejme Nikdy ziadny vztah ani nic podobne.Nemam pracu ani chuť do zivota.

Tomas12345

dobreuz :

(tomaško, ale tie vaše argumenty sú čistá teória, prax je úplne iná,)

Su to rozsiahle vedecke studie na obrovskej vzorke ludi, takze o akych teoriach to hovoris ? Toto su typicke argumenty sarlatanov, mozes im predlozit hocijaku vedecku studiu, vsetko oznacia za vymysly, lebo im to nepasuje do ich svetonazoru. Ale hlavne ze ich neoverene, nicim nepotvrdene teorie su pravdive. Naozaj niet co k tomu dodat.

(keď sa robíte múdry, tak poďte, v každom športe vás dám dolu, už sa tu prestaňte hrať na vševedka)

Znova sa pýtam. Co ma co spolocne fyzicka kondicia cloveka s medicinou ? Je Peter Sagan odbornik na medicinu len preto lebo ma dobru fyzicku kondiciu ? Minule som sa ta na to spytal a samozrejme ze si na to nereagoval, respektive odignoroval si vsetko na co si nevedel normalne argumentovat.

(tie štúdie vaše nikoho nazaujímajú, to sú všetko štúdie amerických antivedcov, čo potia jeden nezmysel za druhým.)

Podla teba jediny vedci su tí z USA ? Zaujimave.
Komu mame teda verit ak nie doktorom a vedcom co sa týka mediciny ? Azda sportovcom? Mame sa ist liecit k Federerovi ?

(Vyhovárate sa iba Vy, dám vám písať na rozbitom telefóne ktorý reaguje asi na každý 10 stisk a uvidíme vaše výhovorky)

Jasne, máš rozbity mobil a nemozes pisat, ale hlavne ze tento prispevok si v klude napisal. Je zvlastne ze ak niekto nevie argumentovat tak sa mu zrazu v tej chvili zazracne pokazí mobil, pricom dovtedy dokial sa mu argumentovat chcelo tak pokazeny mobil nemal.

(mi normálne pripomínate jedného moderátora z jednej nemenovanej hry, tiež presne ako vy, celé dni sedel za kompom, pohyb žiadny, ale tváril sa že spapal všetku múdrosť sveta, tak poďte overiť svoju teóriu v praxi, uvidíme.)

Za pocitam bývam síce dlhsi cas, no snazim sa aj hýbat. Takze netvrd tu o tom kolko pohybu spravim ked ani nevies ako vela sa hybem.

dobreuz

tomaško, ale tie vaše argumenty sú čistá teória, prax je úplne iná, keď sa robíte múdry, tak poďte, v každom športe vás dám dolu, už sa tu prestaňte hrať na vševedka, tie štúdie vaše nikoho nazaujímajú, to sú všetko štúdie amerických antivedcov, čo potia jeden nezmysel za druhým.
Vyhovárate sa iba Vy, dám vám písať na rozbitom telefóne ktorý reaguje asi na každý 10 stisk a uvidíme vaše výhovorky, mi normálne pripomínate jedného moderátora z jednej nemenovanej hry, tiež presne ako vy, celé dni sedel za kompom, pohyb žiadny, ale tváril sa že spapal všetku múdrosť sveta, tak poďte overiť svoju teóriu v praxi, uvidíme.
Čo sa týka čisto témy: tak autor, kašlite na vzhľad, ten nie je dôležitý, ja som tiež škaredý a nejdem sa zabiť a operácia penisu sa dá spraviť bezproblémov, tak hlavu hore.

Kontr0lor

Tomas12345 - nemusím nikomu nič dokazovať, len vyjadrujem svoj názor vzhľadom k tomu čo som tu od teba čítal

Tomas12345

Kontrolor :

(Tomas12345 je sám psychicky rozbitý toho si nevšímaj. )

Zaujimalo by ma podla coho urcujes ze som psychicky rozbity? Ak som nieco povedal zle, dokaz ze sa mýlim, inak nie si nic ine než troll na stránke.

Tomas12345

dobreuz :

(Tomas zase popapal všetku múdrosť sveta, asi si prečítal zase nejaký výskum amerických pseudovedcov. )

uz vcera som jasne ukazal ako falosne zavádzas tvojimi takzvanymi pseudo bludmi. Ty si na to zareagoval tak ze si sa vyhovoril a nevedel si racionalne reagovat. Takze s tebou uz dalej nediskutujem, lebo ak ty clovek dokaze ze sa mylis, tak si nepriznas chybu ale sa len vyhovoris a odides. To je ako hrach na stenu hadzat, nema to zmysel.

Tomas12345

Trentino :

(Tomas aspon neklam a priznaj ze ta to vnutorne zoziera...urcite pojdem si odobrat semmeniky, to sa radsej fakt zabijem...Ale tak co tu cakat od ludi, ked hypospadiu ma 1% populacie... )

Co ma ma akoze vnutorne zozierat ? Si to ty ktory zalozil status o tom ze je zniceny zo zivota. Ok tak si semenniky odobrat nedaj. No rataj s tym ze sa ty bude potom nadalej tvorit testosteron a budes zavisly od partnerskeho vztahu, ktory mimochodom nebudes mat. A mozes sa potom z toho tak akurat zblaznit.

Kontr0lor

Tomas12345 je sám psychicky rozbitý toho si nevšímaj.

Ja mám 24 , tiež šikana presne ako ty, tiež menší telesný deficit - prepadnutý hrudník, tiež nebol nikdy vzťah ale mám svoje záľuby a pre tie žijem a viem byť šťastný :)

Ja som aj tak uvažoval o nás čo máme po 20 tke a nikdy nebola žiadna holka.
Ja napríklad som si už tak zvykol, mám svoj život, svoje koníčky, svoj voľný čas, robím si čo chcem kedy chcem, a ani si neviem nejak už predstaviť žeby som mal babu a žil nejak inak :D Neviem no, máte to tiež tak?