Cestovny ruch alebo kozmetika?

Majus46

Ja by som dokoncila ten cestovny ruch. Ked si ho uz raz zacala, tak pokracuj v tom, lepsie sa uplatnis ako kozmeticka, tych je teraz habadej :)

poradim38

Praveze kozmeticiek je v tejto dobe velmi vela az privela a poznam kopec kozmeticiek co sa nemaju ako uplatnit iba na vlastnu past ale to nie je tiez lacna zalezitost.... otvorit si salon ktory bude dobre vynasat...... takze za mna nech radsej ostane na tej skole a potom si moze spravit kurz a aspon usetri ten jeden rok co by zas musela ist odznova.....

poradim38

Tak v tom pripade pokracuj, ak to je na tej istej skole, mas to lepsie a nemusis ist od znova na skolu...... urcite pokracuj..... teraz si mozes urobit rozne kurzy ak chces byt kozmeticka alebo vizazistka.....

Tomas12345

No tak to musis vediet ty sám co ta baví viac. Celkovo si ale myslim ze sa clovek skor uplatní v kozmetike nez v cestovnom ruchu. Po kozmetickach je stále dopyt a aj bude, a mnohé kozmeticky ak su sikovne tak zarobia i nadstandardne.

Laquesabe

Mam za sebou jeden rok na hotelovke odbor hotelierstvo a skusky na prestup na cestovny ruch....mala som prerusene studium

poradim38

Ako dokoncit??? Nechapem....ked mas teraz odbor cestovny ruch tak pokracuj v tom, vykasli sa na nejaku kozmetiku....