Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

tvrdý alkohol-spoločenská etiketa

Príspevok v téme: tvrdý alkohol-spoločenská etiketa
cestovatel3

poraďte, neviem, či to ja mám nejako nesprávne nastavené, ale idem sa prepadnúť od hanby, keď sme na návšteve, alebo na oslave, popíja sa alkohol, konkrétne tvrdý a môj muž si upíja sám. pokiaľ viem, tvrdý alkohol sa neupíja ako víno, ale na pokyn hostiteľa. povie sa na zdravie a šup ho tam. víno sa upíja, ale tvrdý alkohol predsa nie. a vrcholom je, keď si začne aj sám nalievať. alebo si proste vypijú dvaja, traja, ignorujúc ostatných....možno mám nesprávne informácie, tak ma usmernite, kto ovláda základnú spoločenskú etiketu, prosím. ďakujem.

expooo

Ha, ha, ha - všetci na svete sa držia nejakej etikety... No, predsa tej, čo im tiká v riti... ludia, vy ste nenormálni.

Pag

Skúsim sa na to popýtať min. pol planéty, či poznajú ešte takého jemu podobného čľoveka. On bude nejaký unikát. Každý rieši niečo iné, ale nie ku všetkému sa dá hneď dostať, do kelu - ha, ha. Keď ste sa už upiekli, tak vás radi zjeme (kapríky, karasy, mreny a sumce), toto treba riešiť.

Pag

Nuž, však ja mu tiež nechcem krivdiť, ale podľa mňa mu asi ten alkohol šmakuje a cíti to brunenie v makovičke. Uwaga! Alebo je toto vymyslená téma, však nikto z ľudí na celom svete by takto nekonzumoval alkohol. On bude nejaká výnimka, svetlá síce asi najskôr nie:-) ...a už keď príde chlap do krčmy po tretíkrát a zase si dá desať panákov Wh.sky, tak ten barman sa ho len stručne opýta: a je v tej Vašej rodine niekto aj na ženy, prosím Vás? A ten zničený chlap k tomu povie len toľko: áno, moja žena:-D

cestovatel3

no, moment. toto by som mu krivdila. ak by bol alkoholikom, alebo smeroval k tomu, tak by som to chápala. ale nie je, a to ani zďaleka. je to inteligentný, rodinne založený slušný človek, nefajčiar, športovec....toto mu asi nedochádza, alebo ja neviem....

Pag

Ono sú tri úrovne podľa mojej mienky: 1. začínajúci 2. mierne pokročilí a 3. tzv. etylici aspoň to tak vidím. Tvoj už patrí do tretieho levelu tejto hry. Zásady používania takéhoto človeka: nikdy mu neupieraj právo na alkohol, ak sa mu trasú ruky - nalej mu, ak chce fajčiť - zapaľovač drž min. pol metra od neho - mohlo by dôjsť ku vznieteniu, ak je sám, tak ku samovznieteniu. A pozdrav: pochválen buď Liehus Špiritus! Odpoveď: doplna nalej! Ak má alkohol v génoch a začal s tým, tak už s tým neprestane, ilúzie si tuná robiť by bolo dosť simplexné z hľadiska uvažovania. Treba mu len odkázať, že sú aj lepšie zábavky, ale keď si nedá povedať, tak ho nechaj doklepať.

rasto212

Tak nám vždy naleje domáci a aj povie, že nazdraví a vačšinou to vypijeme na ex... A kto nevypije naraz tak po chvílke mu domáci povie, že dopi lebo idem naliať :D