Moj frajer uprodnostnuje PC hry

Príspevok v téme: Moj frajer uprodnostnuje PC hry
Anna72

Ahojte, mám 15 a môj frajer má 18. Sme spolu skoro 8 mesiacov, je to prvý môj vážny vzťah.. bývame spolu už asi mesiac u ňho doma a mám pocit že som ho omrzela alebo tak ... stále je na počítači a náš vzťah vyzerá asi takto- zobudím sa, ide na počítač a mňa absolútne nevníma dobre 3h.. potom ideme vždy s niekym von a vonku su ma celkom všíma.. a prídeme domov a on zase ide na počítač na ktorom je dobré 4 h a ide za mnou až keď ide spať! Minule mi nepovedal ani dobrú noc .. Povedzte mi vy čo si o tom myslíte a dajte vedieť...

Defcon

Fakt komedia, pocut 15tku rozpravat o vaznom vztahu, navyse s 18rocnym a duplom s tym ze spolu byvaju.... kedze ste drbnuti vsetci naokolo od tvojich rodicov cez jeho rodicov a tiez ciastocne vy dvaja, tak predpokladam, ze trtkate jak kraliky vzdy a vsade.
Vy dvaja ste drbnuti len ciastocne, teba neodsudzujem, lebo na taketo zalezitosti mas rodicov, ktori mali zasiahnut. To skor on ako 18rocny si ma domysliet nasledky a jeho rodicia uz tym padom, kedze byvas u nich. A svojich rodicov daj do zaruky a vymen, davno mali zasiahnut. Ak ich nepocuvas, tak mali ist davno na socialku aby socialka dala do laty tvojho priatela a jeho rodicov.
A mimochodom, sex s 15 rocnou je tusim protizakonny, ci nie ?

poradim38

Ty mas 15 rokov a byvas u nejakeho chlapca???? A tvoji rodicia co robia?? Spia??? Tak toto som este nevidela, mas cas na nejake vazne vztahy, duplom mas cas na nejake byvanie u nejakeho chalana........... byt mojou dcerou by som ta tak prefackala ze by si aj zabudla na nejakeho chalana a na vazne vztahy....... si este decko a mas byt doma u rodicov!!!!!! No a takto to pekne dopada, ked rodicia si sedia na vavrinoch a maju svoje deti u riti!!!!! Si potom 15tky myslia ze su dospele a mozu si robit co chcu.... tak toto som este nezazila.... dufam ze to je vymyslene

Kazisvet

Možnosti:
1. Pokaz/schovaj mu počítač
2. Odíď späť ku rodičom (možno sa uvedomí)
3. Opusti ho a vykašli sa na vztahy, eše máš na ne čas (on ťa nemiluje, toto nie je láska)
4. Ostaň s ním a tráp sa ďalej