Vysoka skola

Príspevok v téme: Vysoka skola
psovitystano

Dobry den chcem sa opytat trocha mimo temy tohto fora ale za kazdu odpoved budem vdacny. Strasne bys om chcel byt lekarom lenze pri vybere strednej skoly som to nevedel a tak som zvolil elektrotechniku ktora ma absolutne nebavi. Prave idem d 4 rocnika maturitneho. Je nejaka sanca ze by som sa dostal na vysoku skolu zdravotnu? Aj bez maturity z biologie a chemie? Dakujem za odpoved mo to pre mna znamena.

Timi168

Nechcem ti brat ilúzie ale to si vážne trufas na medicínu? Bez akéhokoľvek základu chémie a biológie? Poznám ľudí ktorí boli úplne hlavičky mali dobre základy z gymnázia bio a chem a ba medicínu sa nedostali aj keď sa pripravovali už rok popredu... Možno ak by si celý rok riadne zamakal a zohnal si tie hrubé prijimackove testy OK ale poviem ti za mňa to nieje veľmi sranda :D no jedna vec je dostať sa tam ďalšia vec udržať sa.. Trufas si na to byť od rána do vecera pri knihách? Každopádne nič v zlom držím palce :)

psovitystano

Dakujem :D vzdy som sa zaujimal o medicinu. Ale pred par dnami som sa zranil a vseti boli z toho mimo na odpadnutie :D iba ja som bol doslova az fasinovany a musel som sa osetrit sam :D a vtedy som si tak uvedomil ako moc ma to zaujima a bavi...

Alessandra99

Samozrejme, ze ANO! :) Na LF sa robia prijmacky, neberie sa ohlad z akej SI strednej / ci z coho SI maturoval.

Ked chces studovat medicinu, tak si si nacitaj info z lekarskych fakult na strankach jednotlivych univerzit.