A čo mám teraz akože piť ????

Príspevok v téme: A čo mám teraz akože piť ????
BezradnaMimca

Ľudia moji, poraďte. Mám nejaké zdravotné problémy, konkrétne ženské, nejaké cysty, ktoré lekár pravidelne sleduje. Na základe toho mi zakázal, resp. odporučil úplne vysadiť kávu (to nie som nijaký kávičkár, dám si 1, max. 2 denne, aj to len nesku), ďalej všetky druhy čajov, včítane bylinkových, všetky vody (okrem pitnej z vodovodu) a samozrejme sladené nápoje a alkohol. Ten mi nechýba ani teraz, ani vody sladené, aj kávu by som oželela, i keď tú už asi ťažšie (sa vždy teším po robote, ako si ju uvarím a oddýchnem si). Ale že ani čaje... Vraj všetky obsahujú pesticídy, veľmi škodné vecičky. Nie som zdravotník ani tieto veci nejak nesledujem,a el neviem si dosť dobre predstaviť napríklad v zime si nedať ani len hrnček teplého čaju.

Naopak, mám jesť všetky mliečne výrobky od syrov, bryndze, tvarohu a proste všetko a piť veľa mlieka. A to mi veľmi nechutí.

Nemám žiadne alergie, mliečne výrobky jej občas, mlieko nepijem takmer vôbec, akurát do kávy si dávam sušenú smotanu.

Trápi ma však to pitie. Čistú vodu mám rada, ale teda žeby som už nepila nič iné mi príde divné. Je to dobré pre organizmus? VĎAKA za vaše názory.