Pocit, že ma niekto sleduje

Príspevok v téme: Pocit, že ma niekto sleduje
Beard_man

Zdravím, chcem sa opýtať, či si niekto niečím podobným prešiel a ak áno tak čo mu pomohlo.
Už asi týždeň mám neustály pocit, že ma niekto sleduje ale len v noci keď sa snažím zaspať... mám už dlhšie problémy so spánkom (roky) ale nejak som si na to zvykol avšak teraz sa k tomu pridalo ešte aj toto a nedokážem ležať bez toho aby som sa nemusel stále obzerať... nedokážem zatvoriť oči a v noci sa stále budím s rozbúchanym srdcom ako po šprinte s pocitom, že niekto je v izbe... a najhoršie je, že sa mi odvtedy stáva, že mi predmety pripomínajú siluety... prakticky každú noc mi vankúše, vzory na perniách, lampa pripomínajú niekoho alebo niečo... samozrejme, ráno sa budím ako zbitý
Mám 23 rokov a ja síce viem, že na celom poschodí nikto nie je (ani žiadne domáce zviera), no ten pocit ma proste neopúšťa a nemôžem sa uvoľniť
Neviem čo to mohlo spustiť keďže poslednú dobu sa nič také závažné nestalo... stretol sa s tým niekto? Nejaké tipy ako sa toho zbaviť?

Vopred Vám ďakujem

Pag

Nič si z toho nerob, aspoň vieš, čo budeš riešiť počas najbližších 10 rokov. Len málo ľudí prejde životom bez tzv. deviácie alebo odchýlky od normálu. Chybička se časem vloudí:-( :-)

Beard_man

Pozerám, že sa to tu zmenilo na riadnu stoku... samí imbecil čo sa snaží si niečo dokazovať pretože jeho život nestojí za nič a tak si dvíha ego takto... no nič, vidím to tak, že idiot prerástli normálnych ľudí

Drvendula

Keď si nevieš nájsť žiadnu ženu ani nemáš čo robiť
ale hļadáš deti a mužov tak sa nečuduj že si staré úchylné prasa.Skús nájsť to otcovelano a choď....

Pag

Ja ti to vysvetlím veľmi jednoducho. Proste ber to tak, ber celý život tak, že ťa niekto sleduje. Ono to nie je ani že niekto, ono to sú konkrétne osoby. Podľa mňa, keď ťa takto sledujú, tak to nie je len tak, že jáj jáj jáj hala bala kala bala, nie, nie, oni si robia pravdepodobne aj zápisky a po takom mesiaci z toho spravia rešerš a potom resumé, aby to mohli použiť pre svoje ciele, pre svoje zámysly. Nápady došli, tak čo už, vyberme si nejakého ká.a a pozorujme ho do detailov ako nejakú blbú rybičku v akváriu. Ich trápi veľa vecí, že ako to že ty to dokážeš a oni nie, jednoduchšie by bolo to, aby si to domysleli, ale ich to trápi akože was ist das Harvepíno?? Big Brother sa pozerá - to je vždy pravda!!!