Komplexy

Príspevok v téme: Komplexy
cassie606

Ahojte..rada by som sa vam zverila s jednou vecou ktorá mi už dlhšiu dobu stažuje život a chcela by som vedieť vas nazor na to.
Castokrat sa mi stáva že pri zoznamovaní s novými ľudmi mam iste komplexy o tom či som nepovedala niečo nevhodné,trápne alebo niekedy mam obavy či sa budem mat o čom bavit s tym človekom a aj ked sa bude dat tak už ihned nastupuju tieto myslienky .Niekedy aj znervozniem a zacnem mierne koktat a potom ma zvysok vecera ked dojdem domov trapim nad tym ci to ,co som povedala nebolo ako som uz pisala trapne a tak. alebo ked si sniekym dlho pisem a pride k stretnutiu že ci si budeme mat o com a ci mu moje vtipy respektive humor nepride nevtipny a tak..ja si uz naozaj neviem pomoct

Tomas12345

Problem je ten že moc riešiš co si o tebe ostatní budu mysliet, a máš až privelke ocakavania ako na nich zapôsobíš.

Bud sama sebou, na nič sa nehraj a do kazdeho zoznamovania pod uz dopredu s myslienkou že dopadne katastrofalne a že ta budu mat za podivína. Ak sa dopredu s touto myslienkou zmieris, tak nebudes mat co stratit, už budeš môct len získat- že sa ty zoznamenie vydarí a že na nich dobre zapôsobíš.

poradim38

Toto je podla mna v dnesnej dobe dost rieseny problem, lebo kazdy sa chce priblizit k dokonalosti, aby ho iny obdivoval, aby mu napriklad ten zmysel pre humor zavidel a clovek chce byt oblubeny..... nie medzi par ludmi, ale medzi stovkami a viac, aby mal dobry pocit ze ma vela ludi okolo seba a pre kazdeho je ten clovek uzasny a bezchybny.... lenze ja ti napisem co sa deje potom s clovekom.....stratis uplne samu seba, vobec nakoniec nevyhovies kazdemu-o to vacsie sklamanie pride, ked sa velmi snazis prave o to..... a vsetko budes robit nie podla seba, ale podla inych a budes trpnut na nazore inych a nie na svojom......to je dost zle si myslim ale ako ked chces byt dokonala tak sa snaz, ale ja ti teraz rovno viem na isto povedat, ze kazdemu nevyhovies a mozes sa snazit ako chces