Som tehotná?!

SiZabil

Wtfisthis, neboj sa, my starsi si uz sexujeme narozdiel od teba nejaky ten rok...Akurat sme so sexom nezacali v case, ked nam este mlieko tieklo po brade a mamka kupovala za nas toaletak, lebo ani na ten sme nemalo z vlastneho vrecka. Mamka ta zivi, plati ti vsetko, jedlo pod nos prinesie...ked si taka dospelacka uz na sex, tak sa staraj sama o seba :D roztiahnut nohy vie kazdy, takze moc svoju sprostost nezvaluj na to, ze "teraz to tak je", ale na to, ze si prosto hlupa a ked niekto iny sexuje, tak aj ty. A potom, ze deti maju deti. Bodaj by nie, ked su tie decka vypatlane.

wtfisthis

vy vsetci dokonali ludia co este so sexom ani nezacali ju tu odsudzujete :D Ano je hlupa kedze nemyslela na dosledky sexu bez ochrany. Ale viete kolko vela ludi zacina v 15? Ja tiez, a kopu ludi v mojom okoli. Je to tak teraz, a bolo to tak aj v minulosti !!!!

Aliss

Neurobil sa znamena, ze sa neurobil do teba alebo vobec sa pocas sexu neurobill? A sorry, neodpustim si, pri sexe sa nepouzivaju len pohlavne organy, ale mala by sa aj hlava...

Sonia

Deti keď už chcete mať sex tak myslite aj na následky,ktoré môžu prísť.
Teraz nes za ne zodpovednosť. Prekonaj svoju hrdosť a jednoducho naklusaj do toho obchodu a kúp si test. Alebo ak sa hanbíš pošli toho tvojho frajerka keď bol taký šikovný. Ste v tom spolu.

poradim38

Cervene vino radit malemu decku ????? Ved je to dieta preboha spamatajte sa....... a moja zlata!!! Vidis aka si nezodpovedna!! Nemas co liest do postele s nejakym tvojim frajerkom co ma tazko na haku co sa neskor stane.!!!!! Ak si tehotna tak mozes si trieskat hlavu o stenu uz ti nepomoze nic iba ist za rodicmi a vsetko im povedat kedze o tomto pravdepodobne nevedia ako pocitam........ jedine co teraz mozes spravit je ist do obchodu, kupit si test a rano si ho pekne spravit, ak bude pozitivny, mozes rovno naklusat za mamou a vsetko jej povedat!!!! Sama si s tym neporadis... hlavne neskusaj tieto traposiny co ti tu niekto napise a ani co ti povedia kamaratky..... iba si ublizis..... ach hlupe deti sproste, velky rebeli, tam kaslu na rodicov a potom to takto dopadne....

Pundisska

Akú ti máme dať radu? Jedine takú, že si sprav tehotenský test. Ten jediný ukáže, či si v tom alebo ti meškajú len z toho dôvodu, že ešte ich nemáš presné

dobreuz

15 ročnej sa zachcelo sexovať. Paráda. Len pred začatím treba myslieť na následky. Ak si tehotná, tak môžeš ísť na potrat a fajne veľa peňazí zaňho zaplatiť alebo si pokaziť život s faganom a nezažiť už žiadne zážitky - rozhodnutie je na Tebe.