časté záchvaty zlosti

Príspevok v téme: časté záchvaty zlosti
biela macka3

Chcem sa opýtať. Môj syn je inak veľmi múdry, má ani nie v troch rokoch vedomosti, ako keby už chodil už do školy, do prvej triedy, čo sa ale týka obliekania a vyzliekania, vie si iba vyzliecť ponožky a nohavice a keď mu niečo nejde, chytí niekoľko minútový záchvat zlosti, záchvaty má aj viac razy denne kvôli hocičomu.Mám rakovinu pľúc vo 4. štádiu, aj keď som nikdy v živote nefajčila, za rok a pol mám za sebou päť operácii. Keby som mu vysvetlila, že som ťažko chorá a nemal by sa toľko rozčuľovať a mal by viac poslúchať, pochopil by to v jeho veku? odsávanie soplíkov radšej neopíšem, to je väčší horor ako film To, smrkať sa mu tak isto nechce. Ďakujem.

cierna macka

ja teda dúfam, že tá druhá rada bola myslená ironicky, alebo sa niekto len zabáva, lebo asi úplne stratím vieru v ľudí
prajem veľa síl, nech všetko dobre dopadne..., osobne si nemyslím, že malý by pochopil situáciu, a ak aj približne áno, mohlo by to mať naňho veľmi zlý vplyv...
je to určite vyčerpávajúce a ubíjajúce, ako je na tom rodina? vie pomôcť s malým? a čo nejaký odborník na detské správanie? aj keď máte veľmi ťažké, pre mnohých z nás nepredstaviteľné obdobie, je potrebné sa naňho sústrediť, aby z neho vyrástol vyrovnaný človek ktorý v budúcnosti nebude trpieť

sonicka25

pekne ho vytrep , ked nevie posluchat, co ma mat co zachvaty zlosti? a vy jej neradte že neciti z nej doveru. *Si predstavte, ze vy zomierate ako ona, zakladatelka, mali by ste sa este vtedy chut starat o usmrkane soplave decko, ktore je nepodarene? tebe zakladatelka vela sily, musis to mat velmi tazke, daj to dieta otcovi,alebo matke a zregenruj sa,ak sa to este da, decko z teba vysava poslednu energiu, keby som ja mala riesit taketo problem,ykao odsavanie soplov,a sama mam rakovinu v 4 . faze,tak by som ho asi prizabila a ja by som bola zuriva nanho.
Povedz mu, ze ak bude stale zly,tak mama mu navzdy odide a bude, nech zacne revat a uvedomi sa mozno. Normalne mu povedat treba, mamicka je velmi chora a potrebuje klud tak nerob cirkusy, alebo metoda c. 1 - vytrepanie, ked nepomaha po dobrom.

milajar

macka, toto co mas ty tvoje chlapciatko nevie, ale citi, ze z teba nejde dovera, potrebujes sa sama dostat do normalu a byt mu silnou a milujucou mamkou, syn potrebuje citit lasku tak od mamy, ako aj lasku medzi rodicmi, pokial toto nefunguje, bude si svoju frustraciu vybijat inym sposobom a nebudes ho zvladat, darmo bude mudry, sikovny, bude mu chybat ten pocit istoty, ze nie je milovany od svojich najblizsich