Arganový olej - prírodný zázrak pre zdravie zvonka i zvnútra

Táto diskusia patrí k článku: Arganový olej - prírodný zázrak pre zdravie zvonka i zvnútra
Arganový olej  - prírodný zázrak pre zdravie zvonka i zvnútra

Arganový olej je prezývaný aj ako tekuté zlato alebo marocké zlato. Ide o vzácny rastlinný olej, ktorý je vďaka svojím vynikajúcim vlastnostiam a účinkom veľmi obľúbený v potravinárskom i kozmetickom odvetví.

Irena Gombikova

Poznám arganovy olej a mám ho veľmi rada. Hlavne na moje poškodené vlasy je to hotový balzam a preto si ho opakovane objednávam. Veľmi spokojná som so stránkou www.arganovyolej.sk olej v bio kvalite a priamo z Maroka. Arganový olej používame c podstate v celej rodine už asi 6 rokov, od kedy sme ho po prvý krat objavili v Maroku a potom na Slovensku.

MirkaMisikova

Arganovy olej poznám veľmi dobre, žila som v Maroku a tam mi ho predstavil môj priateľ a ihneď som si ho zamilovala. Veľmi dobre sa vstrebáva, nezanechava mastný pocit a skvele hydratuje pokozku. Na Slovensku som hororový krat kúpila na www.orienthouse.sk a som rada že som nešla podľa ceny. Úplne rovnaká kvalita na akú som bola zvyknutá priamo v Maroku. Určite môžem odporúčať aj olej aj firmu. V každom prípade najlepšie ke vyskúšať na sebe.

Matus84

Arganový olej poznám z Maroka kde som pracoval a je naozaj úžasný. U nás ho kupujem na www.bioarganovyolej,sk cena je máličko vyššia ale viem, že olej je priamo z Maroka a som spokojný. Teda hlavne manzelka

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.