Na bicykli deťom: Pelotón z Ašu dorazí aj do Prešova

Táto diskusia patrí k článku: Na bicykli deťom: Pelotón z Ašu dorazí aj do Prešova
Na bicykli deťom: Pelotón z Ašu dorazí aj do Prešova

Ilustračné foto SITA/Nina BednárikováPREŠOV 10. júna (WEBNOVINY) – Mesto Prešov privíta v piatok 17. júna peletón cyklistov, ktorí 8. júna odštartovali z najzápadnejšieho mesta v Čechách z Ašu a smerujú do najvýchodnejšej obce na Slovensku Novej Sedlice. Ide o nadšencov, ktorí pripravili 2. ročník charitatívnej cyklojazdy Na bicykli deťom 2011 na podporu ...

AAlenkaa

@Hani123 ja si doteraz pamätám, že to boli pre mňa ako dieťa najkrajšie Vianoce, keď som pod stromčekom rozbalila úplne nový krásny červený bicykel

michalienka12

bicyklovanie je super, len by to u nas chcelo viacej cyklistickych chodnikov, aby sa dalo bicyklovat bezpecne

Ivka88

V našej rodine je bicyklovanie obľúbeným športom :) deťom sme minulý rok kúpili Rascaly na cyklospecialitách a odvtedy sú to veľkí parťáci

alicazazrak

kolobezky my uz mame, tie sme davnejsie kupovali na cyklospeciality :) ale pozeram, ze by sme si mohli aj nejake tie bicykle praveze kupit teda tam :)

frederikka

Tiež vyberáme :-D naša jazdila doteraz na malej detskej kolobežke, ale chcem aby sa naučila ja na bicykli, tak pozerám, nielen po dizajne samozrejme, ale po kvalite

alicazazrak

bicyklovanie bol u nas doma vzdy zakladny sport :) nase decka konecne dorastli do toho, ze im mozme kupit prve bicykle a snad niekam tiez vyrazime cez leto este :D len sme stale v stave vyberania...

forgi

ked vidim, ako moje deti jazdia na odražadle, tak si myslim, že čoskoro budu jazdit na bicykli a nepojdu len do Aše, ale kludne do USA