Ja a mama mojej sesternice

Príspevok v téme: Ja a mama mojej sesternice
Lexoko

Ahoj chcem sa podelit s jednim mojim zažitkom bol som vikend u sesternici kde som aj prespaval po celom dni sme isli spat ja som spal v izbe kde spava jej mama uprostred rana bolo asi 3h rano som citil ako mi na nohu niekto sadol robil som sa ze niec po niekolkatich minutach som nohu stiahol k sebe dal sa do tureckeho sedu a kukol sa co to je, bola to jej mama co si lahla na postel na dolnu cast pozdlžne chrbtom ku mne ..... Vystrašene som sa na nu kukal az ked som si nevšimol aku ma peknu rit čakal som tak pol h ked ma napadla najvačšia hovadina urobim sa jej na zadok potom že chtim ju za rit rozmyslal som nad tym a bolo to silne na koniec som ju chytil za tu ritku pohbom som išiel nižšie až k jej vagine myslel som že to prehanam ale bola uplne tuha tak som ju tak hladkal nebudila sa tak som jej ruku strčil pod nohavičky a pekne som jej vaginu pohmatal tak jak som bol v tureckom sede som si začal honit hladkal ju za rit a honil si bol to velk adrenalín potom som sa urobil semeno tieklo ako s fontany chtil som ho do ruky samozrejme nie všetko tu ruku od semena som jej strčil pod nohavičky a utrel o vaginu potom o bruško nehapem jak nemohla vstat a stale chrapala bol to nadhern moment išiel som do kupelk kde som si uyl ruky ked som sa vratil sznova sa mi postavil ale začalo svitat a počul som jak niekto ide po chodbe tak som sa robil že spim dufam že bola prekvapena ked sa rano kukla medzy nohy