cottage cheese

Príspevok v téme: cottage cheese
cottage syr

prave hladam na nete ze co jest pri chudnuti a som nasla clanok kde ospevuju cottage cheese, ze je to uplne naj super potravina :O..asi ho zacnem jest na ranajky aj na veceru a pridam si k nemu len paradajky kedze to je jedina zelenina ktora mi chuti. Myslite ze budem takto uspesna v chudnuti? moj jedalnicek bude vyzerat takto: R: cottage cheese s paradajkami D: jablko O: cokolovek co mama uvari ale len polovicna porcia, cize maly tanierik Olovrant: 4 ks knackebrot V:cottage cheese s paradajkami.....prosim piste nazory a rady. A je naozaj cottage cheese taka super potravina? inak mam 165 cm a 70 kg

Noelinka

Tak ja neviem ci ten active protein pomoze pri chudnuti kedze je tam dost cukru

Cottage mozes 3x do tyzdna kazdy den a to este 2 - 3 x by bolo moc. Hlavne je vynechat sladke, tucne, vela sportovat. Mne sa podarilo schudnut 30 kg za 3m

dobreuz

Jasné, že neobsahuje nič škodlivé, ale treba jesť striedmo, ja som tak jedol cottage cheese 5 dní vkuse a zhnusil sa mi, proste treba striedať, nápoj ráno active proteín si dať napr. na raňajky, má veľa proteínov a ľahko vstrebateľných a len 0,2 % tuku a je delaktozovaný, alebo aj iné potraviny s minimom tuku a veľa bielkovinami a aj sa hýbať, aby to chudnutie bolo zdravé a efektívne.

dobreuz

Určite je dobré jesť cottage cheese, keďže obsahuje dosť proteínov, ale zase jesť ho každý deň, to je nezmysel. A okrem paradajok treba jesť aj inú zeleninu, lebo budú chýbať vitamíny. Inak na chudnutie odporúčam aj kešu a ráno active proteín. Ale treba mať aj pohyb, lebo len upraviť stravu nestačí.