Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Nechcem byt taka osamela...SF a lieky mi znicili zivot

Príspevok v téme: Nechcem byt taka osamela...SF a lieky mi znicili zivot
Depression_xx

Ludia, vy co ste rovnako osamely, bez priatelov, prosim vas, ako tu samotu zvladate ? Ja som na pokraji totalneho zrutenia, citim sa uz uplne zbytocna v tomto svete...A pritom, pred depresiou, liekmi som byvala uplne ina, obklopena ludmi, ukecana...Lieky a psych.problemy mi zobrali mladost, roky zivota, vnutornu iskru a zdravy rozum, nezvladam uz zit v strachu a izolacii, utapat svoj zial v alkohole, cigaretach.... Neviem sa odrazit od dna, ist bez problemov medzi ludi a nadvazovat vobec nejaku komunikaciu. Vacsinou vybavim co treba a utekam do zony bezpecia-domov. Mam strach byt medzi ludmi (zvlastne ze je to len odkedy ma psychiatricka dopovala liekmi, predtym NIE, to ako naschval z ludi robia chodiace ustrachane zombie ? Uz neberiem nic, a je mi horsie jak pred samotnym zaciatkom depresie....stratila som sa sama v sebe, v tomto zivote.

Cliattsi

Ja mam to skoro iste co ty. Mechcem to tu velmi rozpisovat. Hladam z toho vychodisko. Ked chces.daj mail,.mozme o tom aj pisat. Ja som lieky na depku nebral, zbavil som sa.jej svojpomocne. Mam pocity nicoty v zivote. Nebavi ma nic. Ani s ludmi ma to nebavi. Dokedy to bude neviem. Ale chcem nieco vyskusat.

Depression_xx

Prosim vas pekne, o radu, pomoc. Chcem zit normalnym zivotom, nie byt v akejsi depresio-apatio-emocnej plochosti. Kedy mi uz nedava zmysel nic...