Laserova operacia platnicky

Boris Betyar

Zdravim Vas a Prosim o odp na moju e mailovu adresu borisbetyar@gmai.com
19.1m som sa skontaktoval s prim Mudr Kona c Piestanoch na zaklade MRI Hernia Didku C5C6 mi navrhoval laserovu op danej pl
21.2 som prihaty na ortopedicke odd Piestany a 22.1. Ma operoval resp tento zakrok robil Dr Rattay okolnosti tu radšej uvadzsť nebudem.
Po zakroku Dnes je 9 den sa citim ešte horšie trpnu mi prsty HDK bolest mam v krku prechadzs cez ucho dolu pod lopatkou a cele ruka hlava ucho no hrozne som na tom horsie ako predtyn. Beriem Tramal tbl na spanie ale bez efektu bolestj su a su od rana do Večera,,,keď som tam Volal Bolo mi povedane Že Este 2 3 tyzd to potrva ,,,
Nekomentujem to zufaly ak mate nuekto srymto problemy alebo ste dany zakrok uz absolvovali napiste mi Prosim na moju e mailovu Adresu
ĎAKUJEM BORIS

Zanka

Mno zrovna o nej tiez uvazujem bola som na konzultaciu u dr kona
Hmm nervak arogantny naberie si hrby ludi nestiha nervozny nevysvetli
Mno ja osobne som stretla u nas vdedine cloveka co chvalibte lepsie este neviem blizsie info kedy bola njako dalsi sa mid al k telefonu nastali infekcie lezi od jula na infuzkach?aj jehonkolega v izbe toniste infekci a potvrdil aj pan z dediny co unho dobre ze kolega dalsi infekcia gal neviem zatial si davam doma magnetoterapiu zabera na bolesti s nohou mam to iste co aj vy pomaly ju taham za sebou ja mam dve hernie a vytekajuci sekvester