Guajacuran a nervovosvalova drzdivost

Príspevok v téme: Guajacuran a nervovosvalova drzdivost
Markos

Ahojte.
Liekom sa vyhybam ako sa da a lekarka mi dala guajacuran a paracetamol.Povedala ze mam bolesti hlavy sposobene zvysenou nervovosvalovou drazdivostou.Co to je?
Som furt ako na ihlach.nervozny,napätie to je fakt.Ale neviem preco.Lenze ja sportujem a bolest hlavy sa mi sportovanim zväcsuje.Vcera som bol vo fitku a siel prec uplne som ledva chodil.
Ja jej hovorim ci nemam blok nerv nejak v krku,v chrbte a ona ze sak to vam to uvolni.
Mam jest ten liek?Ctam ze ked ma niekto mysateniu ze to nema jest.A ako mam vedet ci ju mam alebo nie.

paracetamol0

Ak predpisala liek ktorí je čistý paracetamol tak to neužívat u paralenu je tam ten rozdiel že sú tam aj iné làtky ktoré zmiernujú silu paracetamolu.Alebo ibalgin vyskúšat ibuprofén až tak neskodi telu

paracetamol0

Paracetamol v židnom prípade nepouživat.Guajakuran je na uvolnenie svalstva iba že niekomu zaberie a niekomu nie.Skús guajakuran a na hlavu keď tak paralen alebo nieco.iné.Paracetamol môze prislieť m tvorbe reového syndrómu a môze ho vyvolať.Ak to neprejde navštív chyropraktika