Nechcené myšlienky úzkosť

Príspevok v téme: Nechcené myšlienky úzkosť
Laete

Ahoj mám taký problém že nedokážem ovládať to na čo myslím. Neviem čo so sebou a nechcem to riešiť psychiatrom alebo liekmi. Ľudia ma nechápu a hovoria aby som proste nemyslela na zlé veci no ono to nie je len tak nemyslieť na niečo. Mávam strasne úzkosti keď tá myšlienka príde a často to spustí lavínu ďalších. A strašne ma to ubíja hlavne keď som sama alebo s rodinou.Nemyslim na zlé veci len vtedy keď som niekde vonku a v situáciách v ktorých jednoducho chcem byť. Je to akoby ma napádali zlé myšlienky pri ktorých väčšinou zaspávam. V poslednej dobe ma často boli hlava a myslím si že je to z toho stresu. Bojím sa že zomriem. Mávam aj také predstavy že keď niečo neurobím niekomu z mojej rodiny alebo ľudí na ktorých mi záleží sa niečo stane. A vyzerá to dosť čudne. vždy som bola taký naladovejší typ a väčšinou som strašne emotívna. Všetko ma deprimuje počasie,hudba,reklamy... Nechcem aby to takto so mnou manipulovalo neviete niečo poradiť.

poradim38

Tak si taka povaha, ked si proste naladovejsi clovek a vsetko strasne prezivas, tak ti moze na um padnut hoci aka myslienka.... a mozem sa opytat o ake zle myslienky ide? Iba o to ze sa bojis ze umries alebo je toho viac?