Priehladna tekutina

change

Co ja viem nastudovane toot nemam ako bircof1 ale na 100percent by som netvrdil nic....kazdopadne musis potvrdit ze tie reci o tych kvapkach lasky su trosku prehnane pretoze aj ja som sa kupu krat miloval s priatelkov a na toto som si nikdy pozor nedaval a nic sa chvalabohu nestalo...takze asi tak na sto percent by som si to asi nedovolil tvrdit ale tie reci su prehnane ze baba stoho moze otehotniet neviem ako rychlo...To mozem povedat z vlastne skusenosti a aj zo skusenosti priatelov....Resp. este som skoro nic take ani nepocul myslim ze by sa to realne stalo...Skor ked praskne ochrana alebo chlap to vytiahne neskoro....

donrufto

Mam normalny ejakulat a vzdy uz asi u troch partneriek som to do nich daval aj davam naplno.Trva to uz par vlastne asi2 aj3 roki a nikdy neotehotneli hoci to robim dost casto.Bol som ako chlapec operovany na testes ,nemohli mi zist same vajicka do mieskov ,Moze to mat vpliv na to ze nebudem moct mat deti alebo mozem,to je otazka na ktoru by som rad pocul odpoved od odbornika.DAKUJEM.

slusny_muz

Suhlasim s bircofom1! JE to myslim povedane dost podrobne. Netreba brat tak vazne casospisy typu EVA a EMMA, kde furt strasia s \\\"kvapkami lasky\\\" a nepovedia vsetko o tom.

anka

coze?????ved vsade naokolo do nas hustia ze si treba davat pozor aj na to male mnozstvo tekutiny,pretoze MOZE obsahovat spermie...preboha ludia....ako moze niekto povedat ze an 100%tam nie su???nic nie je 100%ne

bircof1

Morka nastudujete si prosim Vas muzsku antomiu a potom to komentujete.....ta tekutina zarucene neobsahuje ziadne spermie. Su tu spletene tri veci, takze este raz a postupne, aby to kazdy pochopil.
1.takze ta priehladna tekutina sa vola vymiesok z prostaty a zarucene neobsahuje sperma na 100% stara sa len o pripravu mocovej sustavy na prechod spermatu. Je mnoznstvo zavisi od genetickej vybavy a fyzickeho stavu, sily vzrusenia.

2. kvapka lasky-----ma ju priblizne 20-25% muzskej populacie....je to nazov pre kvapku sprematu so spermiami, kt. sa uvolnuje pre ejakulaciou a muz neciti jej uvolnenie a neda sa to ziadnym vysetrenim zistit.

3.s plodnostou suvisi vymesok z prostaty, keby si ho nemal, tak spermie pocas ejakulacie zahynu,cize to znamena ze si neplodny.

takze tu mate komplexne vysvetlenie. citat pozorne, aby sa tu zase nezmiesali 3 temy v jednom fore

Dug

funo: niektori to nemaju

danka111: ak neuzivas antikoncepciu a on je vnutri a tecie si, tak otehotniet mozes, sanca je mensia, ale stale tam je.

funo

Sexujem uz nejake to desatrocie a este nikdy som nespozoroval u seba kvapku lasky. Deti mam 2, bez problemov - hned ako sme sa uzhodli ze ideme nato.
Takze by som sa neplodnosti vobec neobaval.

ocko

bircof:
s obsahom nesuhlasim, lebo tam nejake male mnozstvo semena je, ale zaujalo ma, ze ta kvapka lasky pripravuje pH v trubici...
A kedze nemam nikdy kvapku lasky, znamena to podla tvojej teorie, ze mam znizenu moznost pustit von zive spermie, a teda budu, povedzme to veeelmi nadnesene, akoze pozabijane kyslym prostredim?
Len sa pytam, ze co potom? Som neplodny? Aj tak si myslim, ze aj bez tej kvapocky lasky sa da splodit potomok...