Paradajková diéta- utrpenie s krásnym výsledkom

Príspevok v téme: Paradajková diéta- utrpenie s krásnym výsledkom
pernicek

ahojte len chcem dat odporucanie na paradojkovu dietu pomocou ktorej som od zaciatku roka schudla zo 78kil na 54!!!!!! nejde tu o nic zlozite len jeden den v tyzdni jest len paradajky a pomedzi to nejake dietne chlebicky ale len v malom mnozste cize zivot pocas toho jedneho sa dookola toci len na paradajkach a dalsie tyzdne sa jojo efekt nedostavi --------pocas toho tyznd avlastne na konci uz to je dao strasne az na vracanie vam z toho bude ale efekt zaruceny

wicky

ahoj pernicek:)
chcela by som ta poprosit ci by si mohla o tom napisat nieco viac....je jedno,ktory den v tyzdni to je?musi to byt vzdy ten isty den?jes cely den len paradajky?mozes to kombinovat aj s paradajkovou stavou?a co jedavas ostatne dni?dakujem krasne za odpoved:)

jejke

Aj Beyonce schudla z podobnej drastickej kury, teda pila napoj s cayenskym korenim, co je velmi stiplave a metabolizmus urychlujuce...
Ja by som teda podobny nezmysel neodporucala....
Schudnut znamena v prvom rade zmenit postoj a zivotny styl.Nie je to len o jedle, moje zlate.

jemonka

aj ja som to drzala a schudla som 15kil za 3mesiace a tziade drastaky proste bbezi ti mesiac na zaciatku mesiaca si das takych 5-7 paradajkovych dni prosto jes len paradajky , to je jedno v akom stave sem tam k tomu priohodis nejaku inu zeleninku dietne chlebicky prosto neico lahke a po tychto dnioch mas riadne stiahnuty zaludok ze potom jes co chces ale nie vela a chudnes len pporpitom netreba zabudnut n sport

snify

Ahoj pernicek...tiez by ma velmi zaujimalo, blizsie info ako to drzis...ja sa snazim uz niekolko dni o 90 dnov, ale stale niecim porusim...nechuti mi totiz to iste na veceru ako na obed...vecer sa vzdy nacpem melonikom a potom to tak vyzera..dakujem za info..

1111

no to vies.... celych sest dni mozes jest neobmedzene cokoladu,keksy a mac donaldy a same hamburgere a fasfoody a ten siedmy jedz len rajciny a schudnes... tak akurat HA-HA