CHALANI? STE VY NORMALNI? KOCKY, VYJADRITE SA

Príspevok v téme: CHALANI? STE VY NORMALNI? KOCKY, VYJADRITE SA
dzusik

caute...je pravda, ze chalani su na nizsom rozumovom vnimani ako dievcata? pretoze moj velmi dobry kamos, do ktoreho som bola zalubena je skoro moj rovesnik, je starsi len o trosku, no mne to skor pripada, akokeby bol mladsi aspon o dva roky.. je mi 16 a aj jemu.. podla mna sa sprava strasne detsky a to ma od neho odradza..aj ked ma to velmi mzri..:(((.. heplhnite mi, co s tym mam robit, aby sa trosku "poxlapil"

dzusik

4fraisse: no tah si ma poteshil no..:P... uvidime co sa da robit.. ale vsak si citni co som pisala.. ze ci to je pravda?? cize si to preverujemm..:P

fraisee

neviem co tu riesis kedze ste obaja puibertiaci a je zname ze chalani maju pubertu neskor ako dievcata, cize dospievaju neskor. to si o tom nikdy nepocula ci co? pokial viem, sa to uci na zs - obcianska nauka.
a inac: aj tak z toho nikdy nevyrastie, chlapi su chlapi.

dzusik

no vsak prave.. ked sme boli v stane.. ale niekedy sa akoze sprava tak uzasne, ze len stojim a pozeram na neho ako na zjavenie.. neviem ci by som mu mala povedat, aby sa spraval trosku na svoj vek.. nepokazim si to tym u nho?

sedmikraska

Kazdy dobre vie, ze chlapci sa pred svoimi kamaratmi spravju uplne inak, skus s nim byt niekde sama uvidis, ze bude o inom

6cvoki9

tak holky si samozrejme vyspelejšie s v spravani o tie dva roky ale to je tiež individualne ako u chalanov ale ten tvoj kamarat je fakt ako decko a ak jemu je 16 tak to potom ma chalan trochu blbe :-)

dzusik

heh... ale nie.. ale sprava sa ako decko.. v bare rozhadzuje podlozky, pri struhani uhoriek sa mi dostavaju lupky az pod tricko a trha si nohavice.. tak sa divim.. ale ako 6rocny